Survivor 2018 Yeni Oyuncu Kadrosu? Yeni Takımlar Kimlerden Oluştu? İşte Ayrıntılar!

Survivor 2018 Yeni Oyuncu Kadrosu? Yeni Takımlar Kimlerden Oluştu? İşte Ayrıntılar!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Acun Ilıcalı 1 Nisan Dokunulmalık Oyunları sonrası All Star Takımı ile ilgili bir konu hakkında açıklama yaptı. Bu durum All Star Takımı’nı şoka uğratırken bazı kadın yarışmacılardan göz yaşı aktı. Peki Acun Ilıcalı’nın All Star Takımı’nı şoka uğratan bu açıklaması neydi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Yeni Oyuncu Kadrosu? Yeni Takımlar Kimlerden Oluştu? 

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 1 Nisan Pazar günü Dokunulmazlık Oyunu ile devam etti. Bir önceki gün ödül oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı 1 Nisan Pazar günü oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nu da kaybetti. All Star Gönüllüler Takımı’nı 10-6’lık skor ile yendi ve Gönüllüler kendi aralarından bir kişiyi daha göndermek için Bireysel Dokunulmazlık oynadı.

Survivor 2018’de Bireysel Dokunulmazlığı Cumali kazanırken bir ismin adını söyleyecek. Öt yandan Acun Ilıcalı’nın konsey öncesi yaptığı açıklama ise herkesi şoka uğrattı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada All Star ile ilgili çok önemli bir bilgi verdi ve All Star Takımı bir anda göz yaşlarına boğuldu. Ümit Karan ve diğer erkek yarışmacılarda ne oluyor gibi hareketler ve mimikler gösterdi. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada konseyde hem tarihi bir olay hem şok olunacak bir olaydan bahsetmişti.

[mavitext]Survivor 2018 Metin Kuş Neden Yok? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de Acun Ilıcalı All Star Takımını yenecek bir takımın olmadığını söyledi. Bu takım dengesizliğinin ödüllerde sıkıntılar yaşattığını söyledi. Acun Ilıcalı All Star takımının artık bittiğini söyledi. All Star Takımından 6 kişi bir tarafa 5 kişi bir tarafa bölünecek. Bu isimler ise yarın belli olacak. Güç dengesinin gözetileceğini düşünüyorum. Buna göre erkeklerden Turabi ve Adem’in karşı takımda olacağını düşünüyorum. Hilmi ve Murat’da ayrı takımlarda olacaktır.

Kızlarda ise Sema ve Damla’nın ayrı takımlarda olacağını, Sahra ve Merve’nin ayrı takımlarda olacağını düşünüyorum. Sizce yeni oyuncu kadrosu nasıl oluşacak? Bu konudaki yorumlarınız nelerdir?

[saritext]Survivor 2018 Hakan Sema Neden Tartıştı? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: survivor 2018 yarışmacılar neden karışık survivor 2018 yen oyuncu kadrosu survivor 2018 yeni kurallar ne survivor 2018 yeni takımlar hangi isimlerden oluşuyor survivor yeni takımlar kimlerden oluştu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL