Survivor 2018 Yiğit’e Ne Oldu? Neden Oynamıyor? Oynayabilecek mi?

Survivor 2018 Yiğit’e Ne Oldu? Neden Oynamıyor? Oynayabilecek mi?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Yiğit Dikmen’in sakatlık görüntüleri izleyenleri üzdü. 17 Mart Ödül Oyunu’nda arkalarındaki arabayı çekerek içerisine kum torbası toplayan yarışmacılardan Yiğit Dikmen oyun esnasında omzundan sakatlandı. Peki Yiğit oynayabilecek mi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Yiğit’e Ne Oldu? Neden Oynamıyor? Oynayabilecek mi?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 17 Mart Cumartesi günü yayınlanan Ödül Oyunu ile devam ederken yarışmada Yiğit Dikmen oyun esnasında sakatlandı. Yiğit Dikmen oyunda kum torbalarını çektiği arabaya toplamak için parkurda ilerliyordu. Parkurda ilerlerken arabasını çektiği demir parkurun dönüş kısmında omuz kısmına ters gelerek sakatlanmasına neden oldu. Yiğit omzunu tutarken yere yığıldı. Arkadaşları hemen Yiğit’in bulunduğu yere doğru koştu.

Yiğit Dikmen’in sakatlanması ile All Star Takımı bir kişi daha eksik devam edecek. Yiğit’in sakatlığı ile ilgili yetkililerden herhangi bir açıklama şu ana kadar gelmedi. Ancak tahminlerimize göre Yiğit’in ciddi bir sakatlığı olmayacağını düşünüyoruz. Yiğit güçlü bir isim. Bir kaç oyun dinlendikten sonra oyunlara devam edecektir. Yiğit Dikmen sonradan All Star Takımı’na dahil olmuş ve All Star’da geldiği dünden itibaren oyunlarda yer almış bir isimdir.

[saritext]Survivor 2018 17 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Yiğit Dikmen 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, uzun süre amatör kümede futbol oynamış bir isimdir. Yiğit Dikmen 2011 yılından itibaren Crossfit sporu ile ilgilenmektedir. Survivor’da 2014 yılında Gönüllüler Takımı’nda yer alan isim Turabi ve Hilmicem ile birlikte yarışmıştır. Hırslı bir yarışmacı olan Yiğit 2014 yılında Turabi ile sert tartışmalar yaşamıştı. Survivor’dan sonra oyunculuk eğitimleri alan Yiğit, Fox ekranlarında yayınlanan Şehrin Melekleri isimli dizide Fırat karakterini canlandırmıştır.

Yiğit Survivor 2018’e yedek yarışmacı olarak katılmış ve All Star Takımı’nda oynamaya hak kazanmıştı. İlk haftası olmasına rağmen iyi performans gösteren sporcunun gelecekte All Star’ın önemli bir silahı olması bekleniyor. Yiğit Dikmen’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor. En kısa zamanda yarışlarda olmasını diliyoruz. Sizce Yiğit’in yokluğu All Star takımını nasıl etkiler? Yiğit yarışlarda nasıl bir performans gösteriyor?

[mavitext]Survivor 2018 Türkiye Yunanistan Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 26. Bölüm Yiğit Sakatlık Videosu

Etiketler: survivor 2018 yiğit neden sakatlandı survivor 2018 yiğit neden yok survivor 2018 yiğit oynaabilecek yarışabilecek mi survivor 2018 yiğite ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL