Survivor 2019 10 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Tek Konsey mi Çift Konsey mi?

Survivor 2019 10 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Tek Konsey mi Çift Konsey mi?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019’da 9 Şubat Cumartesi günü zorlu bir gün oldu. Türkiye hem erzak oyununu hem de dokunulmazlık oyununu kaybettiler. Peki 10 Şubat 2019 PAzar günü neler yaşandı, oyunları kim kazandı?

10 Şubat 2019 pazar günü ikinic bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Eğer bu dokunulmazlığı yunanlılar kazanırsa tek bir konsey olacak oda Türkiye takımı yapacak. Sonuç olarak Türkiye takımından bir isim adaya veda edecek. Diğer bir durum ise dokunulmazlığı Türk takımının kazanması.

Eğer Türkiye 2.dokunulmazlığı kazanırsa iki konsey yaşanacak. Hem Türk hem de Yunan takımları konseye gidecek ve eleme iki takımdan da olacak. Tesellimiz Türkiye’nin 2.konseyi kazanması. Her şartta bizden birisi elenecek ancak bizden birisi giderken diğer taraftan da birisi götürmek ana hedefimiz olmalı. 10 Şubat pazar günü hangi takım kazandı?

9 Şubatta oynanan oyunlar umarız bize bir uyarı mahiyetinde olmuştur. Acun’un da dediği gibi Türk takımı oyunlarda taktik hatalar da yaptı. Ancak Atakan ve Seda’yı ayrıca tebrik ederiz. Takımımız kaybetse de 2de 2 yapan Atakan ve Seda takımımızn yüz akı oldular.

Survivor 2019 10 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Etiketler: survivor 10 şubat konseye hangi takım gidiyor Survivor 2019 10 Şubat dokunulmazlığı kim kazandı Survivor 2019 10 Şubat kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL