Survivor 2019 16 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2019 16 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019’da heyecan dolu oyunlar, müsabakalar devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Türkiye takımından Kader elenmiş ve Türk takımı bu hafta kayıp vermemek için oyunlara çıktı. Peki 16 Şubat cumartesi günü dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2019’un 16 Şubatta yayınlanan bölümünde ilk önce erzak oyunu oynandı. Erzak oyununu 5-3 yunanistan kazandı. Türk takımından Hikmet-Seda 1 oyun, Okay Seda 1 oyun ve Hikmet Sude 1 oyun aldılar. Okay ve Sude ne yazık ki oyun alamadı.

Yunanistan takımından ise Tony&Afrodit 2 oyun birden alırken Panagiotiz&Dimitra 1 oyun, Tony&Dimitra 1 oyun ve son olarak Panagiotis&Afrodit 1 oyun alarak erzak oyununu 5-3 kazanmış oldular.

Oyunlarda en çok eleştiri alan Hikmet’in erzak oyununu sırtladığı görüldü. Belkide 5-0 bitecek olan bir oyunda 3 sayı alınmasını sağladı. Kader ve Hikmet arasındaki kavganın hala etkileri sosyal medyada da sürüyor. Kader’i haklı bulanlar Hikmet’e saldırırken hikmet’i haklı bulanlar ise Kader’e ateş püskürüyorlar. Ancak ne olursa olsun Hikmet bugünkü oyunda olumlu etkisi büyük.

Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Neler Yaşandı?

Dokunulmazlık oyununu 10-4 gibi bir skorla Türkiye kazandı. Takımımızı tebrik ediyoruz. Takımımızda Hakan 2 de 2 yaparken Seda 3te 2 yaptı. Atakan dışında yarışan her yarışmacı 1 oyun almasını bildi. Yunanistan takımında ise Dimitra, Kiriakos, Loliata, tony, V.Simos ve Ria sıfır çektiler, hiç oyun alamadılar. Yunan takımında 2de 2 yapan olmadı Afrodit, Nokos, Vasilis ve Elipida sadece 1 oyun alabildiler.

Etiketler: 16 şubat cumartesi survivor 2019 dokunulmazlık kim kazandı survivor 2019 16 şubat cumartesi dokunulmazlık oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL