Survivor 2019 17 Şubat 2. Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Konseye Hangi Takım Gidiyor?

Survivor 2019 17 Şubat 2. Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Konseye Hangi Takım Gidiyor?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019’da 16 Şubat Cumartesi günü ödül oyununu kaybeden Türkiye dokunulmazlık oyunu kazanmış ve konsey öncesi 1-0 öne geçmiştir. 17 Şubat Pazar günü oynanacak olan 2.dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Survivor 2019 17 Şubat 2. Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Konseye Hangi Takım Gidiyor?

Tıkla>>> Survivor 2019 16 Şubat’ta Neler Yaşandı, Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Türkiye geçtiğimiz bölümde ödül oyununu 5-3 kaybetmiştir. Ancak dokunulmazlık oyununa büyük bir morelle giren takımımız muhteşem bir oyun sergilemiş ve Yunanistan’a fark atarak 10-4 gibi ezici bir skorla dokunulmazlığın ilk oyununu kazanmasını bilmişlerdir.

1.dokunulmazlık oyununda Hakan ve Seda’nın performansı öne çıkmış ve bu iki isim takımlarını sırtlamışlardır.1.dokunulmazlıkta sadece Atakan sayı alamamış ve diğer tüm yarışmacılar rakiplerinden en az 1 puan almasını başarmışlardır. Hakan ve Seda 2/2 yaparak izleyicileri sevindirmişler ve başarıya adlarını yazdırmışlardır. Peki 17 şubat pazar günü neler oalacak? Hangi takım dokunulmazlığı kazanacak?

Survivor 17 Şubat 2. Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

2.dokunulmazlık oyununu büyük ihtimal yine Türkiye takımı kazanacak. Eleme konseyine yunanistan takımı gidecektir. Neden böyle bir sonuç çıkacak. Elemelerle takımlar eşitlenecek ve en sonunda daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi format değişikliğine gidilecek. Reytinglerdeki düşüşlerden dolayı hem Türkiye’de hem de Yunanistan’da Survivor 2019 Ünlüler-Gönüllüler formatına çevrilecek. Detaylı bilgileri BURADAKİ yazımızdan okuyabilirsiniz.

2.dokunulmazlık oyununu da kazanan takım Türkiye oldu. Oynanan oyunda Seda ve Yusuf 2de 2 yaptılar.Okay hiç oyun alamazken diğer yarışmacılar ise birer oyun kazanabildiler. Yunan takımında ise 3 oyuncu sıfır çekerken, diğer oyuncular ise sadece 2 oyun alabildiler. Peki Yunan takımından hangi oyuncular elemeye kaldılar.

Tıkla>>> Survivor 2019 Format Değişiyor mu, Ünlüler Gönüllüler mi Olacak?

Survivor’da bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Yunanistan takımından ilk eleme adayı takım kararıyla İoulieta oldu. İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan ismin belirlediği Spyros oldu. Üçüncü eleme adayını ise bayanlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Ria belirledi. Üçüncü eleme adayı Vasilis oldu.

Etiketler: survivor 17 şubat pazar kim kazandı survivor 2019 17 şubat kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL