Survivor 2018 19 Haziran Sembol Oyunu Kim Kazandı? Finale Kim Çıktı?

Survivor 2018 19 Haziran Sembol Oyunu Kim Kazandı? Finale Kim Çıktı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de en heyecanlı oyunlardan biri için yarışmacılar yine karşı  karşıya gelecek. Yarışmanın başından itibaren oynanan sembol oyunlarında en fazla sembolü biriktiren yarışmacı Kıbrıs koltuğunu garantilemiş olacak. Bu yüzden bütün yarışmacılar için kritik bir önem taşıyan sembol oyunu yarı finalinde yine nefesler tutulacak. Survivor 2018 19 Haziran sembol oyununu kim kazanacak?

Dün akşam gerçekleşen veda konseyinde Yaşmanın iddialı isimlerinden Sema adaya ve 4,5 aydır biriktirdiği hayallerine veda etti.  Âdem’in Sema’yı korumak için yaptığı strateji ne yazıkki başarısız sonuçlandı Sema 18 Haziran pazartesi akşamı survivor macerasını sonlandırdı. Bu akşam geriye kalan sekiz  yarışmacı Kıbrıs’a direk gitmek için Her şeyini ortaya koyacak.

Adem ve Nagihan finale kalan isimler oldu.

Survivor 2018’in en heyecanlı ve en kritik oyunlarından birini izleyeceğiz. Sembol oyunlarında bugüne kadar en çok sembol biriktiren erkek yarışmacı anlamı oldu kadınlardan ise sen bunu en fazla olan yarışmacı Nagihan. Anıl’ın toplam üç sembolü bulunurken nagehan’ın iki sembolü var.

Survivor 2018 19 Haziran oynanan sembol oyununda finale çıkmayı başaran ismin Anıl olacağını düşünüyoruz. Yarışmanın başında gönüller takımından geriye kalan tek kişi Anıl oldu. Anıl Survivor  2018’de gönüllerin birincisi olarak  geçiyor.  Anıl’ın Kıbrıs finaline doğrudan gitmeyi kesinlikle hak ettiğini düşünüyoruz.

Survivor 2018 büyük finale sadece on gün kaldı on günün sonunda beş aydır beklediğimiz şampiyonun ismi açıklanacak. Bu akşam uzun süredir sakatlığı nedeniyle oyunlarda yer alamayan damla tekrar parkurlara dönüyor. Geçtiğimiz gün ada konseyinde yarışları yer alamadığı için çok üzülen damla gözyaşlarına hakim olamamıştı. En kısa zamanda parkurlara tekrar dönmek istediğini dile getiren damla Survivor 2018 19 Haziran gerçekleşen sembol oyununda performans gösterecek.

Survivor 2018 19 haziran sembol oyununda önce dün iki ödül oyunu oynandı ve erkeklerden üst süte iki ödül oyununu da Anıl kazandı. Kadınlardan ise kazanan isim Nagihan oldu. Nagihan son zamanların parlayan yıldızları arasında. Fakat Sema’nın elenmesinden anladık ki yarışmacıların oy potansiyelini belirleyen tek kriter performans değil. Yarışmacılar karakterleriyle izleyiciye kendini sevdirdiği takdirde Survivor’da uzun süre kalabiliyor. Murat Ceylan bu isimler arasında yer alıyor.

Survivor 2018 19 haziran sembol oyununu kim kazanacak sorusunun yanıtı güncellenecektir.

 

Etiketler: 9 Haziran survivor 2018'e sembolü kim kazandı Survivor 2018 Kıbrıs'a kim gidecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL