Survivor 2019 2 Şubat Cumartesi Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2019 2 Şubat Cumartesi Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan sezona hızlı başladı. Atakan’ın ilk oyunda takım arkadaşı Kader’e yardım etmesi izleyenleri gururlandırdı. Peki Survivor 2019’un ilk bölümünde neler yaşandı, dokunulmazlığı kim kazandı, hangi takım kazandı?

İlk bölüm itibari ile Atakan ve Bora’nın gözle görülür bir üstünlüğü vardı. Özellikle Atakan’ın ilk oyunda takım arkadaşı Kader’i geride bırakmayarak ona yardım etmesi çok gurur duyucu ve göz yaşartıcı bir olay olarak kayda geçti. İlk oyundan sonra Türkiye takımına yüksek bir özgüven geldi.

Türk takımı ödül oyununu 12-9 kazandılar ve Yunanlılar Türkün gücünü gördüler. İlk oyunu kaybetmeleri onları dokunulmazlık oyununa daha bir korku ile gelmelerine neden oldu. İlk oyunu alan Türk takımı ada ödülünü kazandı. Daha sonra ise bu güven ve moralle dokunulmazlık oyununa konsantre oldular.

Survivor 2019 3 Şubat Pazar Neler Yaşandı, Hangi Takım Kazandı?

Dokunulmazlık oyununda Türk takımı oyunu 6-3 üstünlüğe kadar taşıdılar. yunan takımı 4-3 e getirdiği maçı 6-3 yaparak kötü bir başlangıç yaptılar. Ancak maçı bırakmayan yunan takımı aldıkları oyunlarda durumu beraberliğe kadar getirdiler. Oldukça zorlu bir dokunulmazlık oyunu oldu. 2 Şubat Cumartesi günkü ilk oyunlarda Seda, Ecem ve Atakan aldıkları sayılarla takımı sırtlayan isimler oldular.

Özellikle Seda ablası Sema gibi hızlı olması dikkatlerden kaçmadı. Bora ve Okay’ın hızı da gayet başarılı. Atakan da iyi ancak sanki Atakan’ın boyu kendisi için dezavantaj gibi duruyor. Hikmet takımın güçlüleri arasında. Okay, güreşçi olduğu için çok esnek ve aynı zamanda hızlı. Erkeklerin durumu nisbeten çok iyi. Bayanlar da ise sadece bir Seda iyi. Diğerleri de zamanla kendilerini toparlayacaklardır.

Survivor 2019’un ilk dokunulmazlık oyununu 10-6 skorla Türk takımı kazandı. Takımızı tebrik ediyoruz.

Etiketler: survivor 2 şubat kim kazandı survivor 2019 2 şubat dokunulmazlığı kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL