Survivor 2019 3 Şubat Pazar Neler Yaşandı, Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2019 3 Şubat Pazar Neler Yaşandı, Hangi Takım Kazandı?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 Acun medyanın yapımcılığında yine Dominik’te başladı. İlk güne muhteşem bir performansla Türk takımı damga vurdu. Survivor 2019 3 Şubat pazar günü neler oldu, kim kazandı detaylar yazımızda…

2 Şubat cumartesi günü Türkiye takımı ilk ödül oyununu 12-9 kazanmış ve adayı almıştı. Hemen akabinde ise dokunulmazlık oyunu vardı. Takımımız ödül oyununu kazanmanın verdiği moral ve güçle dokunulmazlık oyununa gitti. Yunan takımı ise morali bozuk bir şekilde gittiği dokunulmazlık oyununda sıkı bir mücadele gösterdi.

Dokunulmazlık oyununda Atakan ve Hakan’ın performansları göz doldurdu. Özellikle Hakan’ın kazandığı maçta bile “eksiğim abi” demesi izleyenleri duygulandırdı. Hakan’ın bu denli öz eleştirisi Türk izleyiciler tarafından övgü ile bahsedildi. Türk takımı dokunulmazlık oyununda 4-3 öne geçtiler ve bu üstünlüklerini 6-3 e taşımasını da bildiler.

Survivor 2019 2 Şubat Cumartesi Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? <<<Tıkla

Survivor 2019 2 Şubat Cumartesi günkü oyunlarda Türkiyenin bariz üstünlüğü göze çarptı. Türk takımı hem ödül oyununu hem de dokunulmazlık oyununu kazandılar. Dokunulmazlık oyununu 10-6 kazanan Türk takımı ilk günü büyük bir moralle kapattılar. Takımızı ayrıca tebrik ediyoruz. İlk günkü oyunlarda Atakan ve Seda’nın performansları dikkat çekti. Erkeklerin hemen hemen hepsi gayet iyi oyun çıkardılar.

Etiketler: survivor 2019 3 şubat neler oldu survivor 2019 3 şubat pazar kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL