Survivor 2019 Alp Kırşan Neden Yok, Neden Ayrıldı?

Survivor’ın 2019 yılında çok farklı olacağı Acun tarafından da sıklıkla dile getirmişti. Hem oyuncular hem konsept anlamında bir çok değişikliğe gidildi. Öyle ki programın sevilen sunucusu alp Kırşan bile değişti. Alp Kırşan Survivor’da neden yok neden ayrıldı soruları özellikle sosyal medyada çok sorgulamaya başlandı? Survivor alp Kırşan neden yok?

Acun Ilıcalı daha önceki yaptığı açıklamalarda 2019 yılındaki Survivor’ın çok farklı olacağını söylemişti. Hem yarışmacılar hem concept hem oyunlar açısından bir çok farklılar gidildi. Acun hızın alamamış ki programın sunucusu alp Kırşan değiştirdi ve onun yerine Murat Ceylan sunucu olarak görevlendirildi. hep akıllardaki soru kaldı alp Kırşan neden değişti, neden yok, Survivor’dan neden ayrıldı?

Milyonların sevgisini kazanmış, sempatik, güler yüzlü, sevecen ve hatta Survivor ile bütünleşmiş bir isim alp kırşan’ın yarışmadan ayrılması bizleri de tüm izleyiciler gibi üzdü. Murat Ceylan Alp Kırşan gibi bir performansa gider mi bunu bilemeyiz ancak Alp kırşan’ın yarışmada olmayacağım bizleri de derinden üzmüştür. Alp Kırşan neden yok, bizler de sizler gibi merak ettik.

Edindiğimiz bilgilere göre alp kırşan’ın kariyerini daha farklı bir yolda çizme kararı aldığı tarafımıza ulaştı. Bu durumu acunla paylaşan alp Kırşan Acun’dan da olumlu cevap almış. Tabii diğer taraftan bildiğiniz gibi Alp kırşan’ın yeni bebeği dünyaya geldi. Artık ailesi ve bebeği ile ilgilenmek içinde Survivor’a veda etmek zorunda kaldı. Alp’i hep sevdik, seviyoruz. Yüreği güzel insan hayatında başarılar dileriz.