Survivor 2019 Birincisi Yusuf’un Projesi Ne, Hangi Dizide Oynayacak?

Survivor 2019 Birincisi Yusuf’un Projesi Ne, Hangi Dizide Oynayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

6 aydır devam eden fenomen yarışma Survivor’ın geçtiğimiz günlerde Bodrum’da finali yapıldı. Survivor’ın finalinde Seda ve Yusuf karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadele sonrasında Yusuf Survivor’ın 2019 birincisi oldu. Tabi birincinin açıklanmasından sonra gözler Yusuf’a çevrildi, Yusuf’un yeni projesi ne olacak, hangi dizide oynayacak gibi sorular da gelmeye başladı.

Türkiye-Yunanistan konseptinde Yusuf, Seda, Okay ve Emre yarı finale kalmışlardı. 30 haziranda ekranlara gelen yarı finalde Okay ve Emre az oy alarak elendiler. Finale kalan Yusuf ve Seda arasında Bodrum’da 1 Temmuz’da final yapıldı. Finalde halk Yusuf’u seçti.

Yusuf Karakaya final gecesinde duygu dolu anlar yaşadı. Annesi  Zinnet hanım heyecan dolu bekleyişe daha fazla dayanamadı ve fenalık geçirdi. Doktorlar anında müdahale ettiler ve Zinnet hanım kendine geldi. Acun ise Zinnet hanımla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Zinnet Hanım’ın tansiyonu düştü. Şuan konuşabiliyor. Ama kontrol amaçlı doktorlarımızın gözetiminde tutuyoruz” dedi.

Yusuf yarışma boyunca kendisini daha çok açlığın yada zor şartların değil ailesine olan özlemin zorladığını söyledi. İşte Yusuf’tan duygu dolu konuşmalar;

“Aile benim için her şey demek. Canımı istesinler veririm. Gerçekten zorlandım. Zorlandığım noktalarda… Annem de rahatsızlık geçirdi, konuşmakta zorlanıyorum.

Annem Survivor’a gelmeden önce bunu koluma bağladı. Ailem için Survivor’a gitmiştim, daha iyi bir hayat sunmak için. Dışarıdan birisi görse deli derdi bana, bu yazma ile konuştum. Çünkü Özlem gerçekten çok ağır basıyor.

Açlığa alışıyorsunuz, yattığınız yere alışıyorsunuz, takvim ilerledikçe özlem biraz daha katlıyor. Çaresiz kalıyorsunuz. Bazen çıldıracak duruma düşüyorsunuz. Her defasında ailem için burada olduğumu hatırladım ve onlar için mücadele verdim.

Şuan yanınızda kim varsa, lütfen onları üzmeyin. Onlara benim için sarılın öpün. Onları mutlu edecek birkaç cümle, bir şey söyleyin. Çünkü Survivor bana çok ders verdi. Allah hiç kimseye ailesinin yokluğuna alışma durumunu yaşatmasın, tek diyeceğim şey bu.”

Survivor Şampiyonu Yusuf Karakaya’nın Yeni Projesi Ne?

Şampiyon olduktan sonra Yusuf ile ilgili dedikodular ve bekleyişlerde iki katına çıktı. Yusuf KArakaya’nın ne tür teklifler aldığı merak edildi. Dizi, sinema  yoksa reklam filminde mi oynayacak? Nasıl bir proje ile karşımıza çıkacak?

Yusuf Karakaya’da her Survivor şampiyonu gibi hayatına, kariyerine yeni teklifleri değerlendirerek devam edecek. Bu teklifler reklam, dizi, sinema yada başka bir proje olabilir. Her ne olursa olsun Yusuf Karakaya’yı yakın zamanda ekranlarda göreceğiz. Gelen bilgilere göre şimdiden yeni teklifler almaya başlamış. Survivor Yusuf KArakaya’nın yeni projesi netleştiğinde yine sitemizden siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız. Peki siz Yusuf KArakaya’yı nasıl bir projede görmek istersiniz, yorumlarınızı alalım.

Etiketler: Survivor 2019 Birincisi Yusuf karakaya Hangi Dizide Oynayacak? Survivor Şampiyonu Yusuf Karakaya’nın Yeni Projesi Ne?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL