Survivor 2019 Emin Günenç Kimdir? Sevgilisi Yaşı Instagram Hesabı?

Survivor 2019 Emin Günenç Kimdir? Sevgilisi Yaşı Instagram Hesabı?

Yazar: Emre Survivor

Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor’ın 2019 yılı programı şimdiden heyecan uyandırıyor. Özellikle 2019 yılı yarışmacıları ilgi odağı oldu. Bu isimlerden biri de survivor 2019 Emin Günenç. Yazımız detaylarında hayatını göreceksiniz. Survivor 2019 Emin Günenç kimdir?

Issız bir adada hem ada şartlarına hem de diğer yarışmacılara alışmak zorunda kalan yarışmacıların 3 aylık serüvenini ekranlara getiren Survivor bu sene Türkiye-Yunanistan formatı ile ekranlara geliyor. Seyirci anket sonuçlarından sonra 2 Şubat 2019 dan itibaren seyirci karşısına çıkacak olan Survivor dan beklentiler oldukça yüksek. Acun Ilıcalı bu beklentilerin karşılanacağı noktasında ümitli. Her sezondan farklı olarak bu sene Yunanistan ekibine karşı Türkiye ekibi oyun oynayacak.

Yine her sezondan farklı olarak parkurlar daha zor olacak. Yarışmacılar her zamankinden daha çok zorlanacak. Ve sonunda bir isim birinci olacak. Tüm adaylar oldukça iddialı. Bu iddialı isimlerden bir tanesi de Survivor 2019 Emin Günenç. Survivor 2019 Emin Günenç’in yaşı, mesleği, sevgilisi kimdir? Yazımızın devamında Emin Günenç’in Instagram hesabını sizlere sunacağız.

Survivor 2019 Emin Günenç yarışmanın tanıtım videosunda kendisini şöyle anlatıyor : “Hedefime koşarak gitmek istiyorum.” sloganı ile Tekirdağ’dan katılan Emine Günenç, 24 yaşında. Sakatlığından dolayı futbolu bırakmak zorunda kaldı. Emin, ‘Asla pes etmem ve kendime güveniyorum’ diyor.” tüm Tekirdağlı hemşehrilerinin oylarını beklediğini ifade ediyor. Survivor 2019 Emin Günenç instagram hesabı :  emingunenc adresinden ulaşabilirsiniz.

Survivor 2019 Emin Günenç, seyircinin beğenisini kazanmış durumda. Bir çok insan ankette kendisine oy vermiştir. Özellikle genç kızlar tarafından çok beğenilmiştir. Gerek fiziği gerekse efendiliği izleyiciyi büyülemiştir. Yarışmacı olma şansı yüksek gibi duruyor. Sizler de onu survivor 2019 yarışmacısı olarak görmek ister misiniz? Final görme şansı var mıdır?

https://www.youtube.com/watch?v=d-i5jsQCmfc

Etiketler: survivor 2019 Emin Günenç instagram hesabı nedir Survivor 2019 Emin Günenç kimdir survivor emin sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL