Survivor 2019 Hakan Kanık Kimdir? MasterChef’den İlk Aday Belli Oldu?

Survivor 2019 Hakan Kanık Kimdir? MasterChef’den İlk Aday Belli Oldu?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 yenilikler ve farklı bir konsept ile bu yıl Şubat ayında ekranlara gelecek. Yarışmanın ilk yarışmacısı belli oldu. Masterchef’ten tanıdığımız Hakan Kanık en çok oyu alarak Survivor’ın ilk adayı oldu. Hakan Kanık kimdir?

Survivor Türkiye-Yunanistan konseptinde yarışacak olan ilk yarışmacı olan Hakan Kanık TV8’de ekranlara gelen Masterchef Türkiye yarışmasına katılmış ve Survivor 2019 için aday adaylar listesine girmişti. En çok oyu alarak yarışmaya katılan ilk isim olan Hakan Kanık hakkında detayları yazımızın devamında.

Survivor Turkiye-Yunanistan tanıtım aday videsoudan “Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor’un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir.” Diyen Hakan Kanık 1999 doğumludur.

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler Oldu, İşte Tam Liste!

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık lise eğitiminden sonra  Muğla’da Sıtkı koçman Üniversitesi’nde Heykel bölümünde okudu. Yemek yapma konusunda meraklı olan Kanık bu alanda kendisini geliştirmeye çalıştı. Özellikle et konusunda farklı mekanlarda çalıştı.

Etiketler: Survivor 2019 Hakan Kanık Kim survivor hakan kanık nereli survivor hakan kanık sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL