Survivor 2019 Hikmet ve Kader Neden Kavga Etti?

Survivor 2019 Hikmet ve Kader Neden Kavga Etti?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan formatı geçtiğimiz hafta 2 Şubat cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Şuana kadar 4 bölümü geride bırakan yarışmada Türkiye takımı yarışı önde götürüyor. Yunanistan takımından 1 kişi elendi. Tabi yarışmada güç ve kuvvetin yanı sıra ada içi ilişkilerde çok önemli. Son bölümde Hikmet ve Kader’in kavgası kameralara yansıdı. Peki Kader ve Hikmet neden kavga etti?

5. bölüm fragmanında Hikmet ve Kader’in kavgası ekranlara yansıyor. Kader, “herkesi emri altından tutmasını istiyor, bu şekilde de yapıyor” diyerek Hikmeti, adada tüm ipleri eline almak ve adadakileri de kendisine bağlamak gibi bir istekte olduğunu ima etmekte. Tabiri caizse Hikmet’in kendisini adanın abisi olarak görmekle itham ediyor. Abi olunca da “benim her dediğim olsun” düşüncesi ortama hakim oluyor diyor. Peki Hikmet ne diyor?

Hikmet ise Kader için farklı farklı konuşarak insanları kendisine karşı kışkırttığını söylüyor. “Ona geliyor öyle söylüyor, buna geliyor böyle söylüyor. Adayı karıştırmaya çalışıyor. Adada fiziken yapamadığını çenesi ile yapmaya çalışıyor” diyerek Kader’in ikili oynayıp ortalığı karıştırdığını ima ediyor.

Kader ise Hikmet’in üzerlerine çok geldiğini ve davranışlarını düzeltmesi gerektiğini söylüyor.

Etiketler: survivor 2019 kader ve hikmet'in kavgası


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL