Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak? Survivor 2019 Nerede Çekilecek?

Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak? Survivor 2019 Nerede Çekilecek?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2018 biter bitmez Survivor 2019 ne zaman başlayacak, yayın tarihi ne zaman gibi sorular gelmeye başladı. Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor ne zaman başlayacak? Nerede çekilecek? 

Acun Ilıcalı’nın başarılı sunumuyla ekrana gelen ülkemizde ve dünyada en çok izlenen reality yarışma özelliğini taşıyan Survivor bu yıl da başarılı bir sezon geçirdi. 5 aylık zorlu mücadelenin sonucunda bir kişi şampiyon olma şansını yakaladı. 24 yarışmacıyla başlayan serüvenin en iyisi Adem oldu ve geçen yıl kaybettiği şampiyonluğu bul yıl kazandı. Şimdi gözler 2019 Survivor kadrosunda ve yayın tarihinde.

Survvior 2018 ne yazık ki talihsiz bir kazayla sonuçlandı. Acun Medya ekibinin 24 yaşındaki genç kameramanı Alper Baycan Dominic sokaklarında yaşadığı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Yaşanan bu elim kazanın sonrasına Acun Ilıcalı Survivor 2019 için yeni çekim yeri arayışına başladı.

Survivor 2019 çekimleri için tüm çalışmalar şimdiden start almış durumda. Bu yıl 10 şubatta ekrana gelmeye başlayan Survivor 2018 döneminde de şubat ayında ekrana gelecek. 2 Şubat’ta yayın hayatına başlayacak.

2 Şubat 2019’da yayına başlayacak olan Survivor için Acun Medya bir süredir yeni çekim mekanı arıyor. 2014’ten bu yana Dominic’te çekimleri gerçekleşen yarışma için  yaşanan acı olay sonrasında aynı iklim özelliklerine sahip başka bir ülke arayışına başlandı.

Survivor 2019 nerede çekilecek? Nerede Çekiliyor? 

Acun Medya Survivor çekim ekibi bir an önce hazırlıklara başlamak için en uygun yeri arıyor. 2014 yılına kadar Panama’da gerçekleşen ve sonrasında 4 yıldır Dominic’te devam eden çekimler için tekrar Panama düşünülüyor.  Survivor 2018’de kıyasıya mücadele edecek ünlü ve gönüllü isimler bundan sonra Panama’da mücadele verecek. Survivor 2019 şubat ayında ve büyük ihtimal Panama’da başlayacak ve yine heyecanla izleyenleri ekrana kilitleyecek. Yeni çekim yeri açıklandı, duyanlar şaşırdı! İşte yeni çekim yeri…

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan Nerede Çekiliyor? Acun Açıkladı!

Geçtiğimiz sene Survivor 2018’de yaşanan trajik olay sonrası Survivor 2019’un nerede çekileceği merak ediliyordu. Survivor’da kameraman olarak görev yapan Alper Baycın’ın bıçaklanarak öldürülmesi ile gündeme gelen yarışmanın yeni çekim yeri neresi oldu?

Programın yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Reytinglerdeki aldığı yüksek oranlarla ülkenin en çok izlenen yarışmalarının başında gelen Survivor 2019 için yine Dominik Cumhuriyeti seçildi.

Acun’un Alper Baycın’ın ölümünden sonra yine Dominik’i seçmesi takipçiler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Sosyal medya hesabından helikopter ile Dominik üzerinde yapılan çekim görüntülerini paylaşan Acun, Survivor 2019 için çekimlerin yine Dominik’te yapılacağını duyurmuş oldu.

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan Ne Zaman Başlayacak?

Konu ile ilgili Cengiz Semercioğlu ile konuşan Acun tarih vermese de yarışmanın başlayacağı tarih aralığını da verdi. Acun yaptığı açıklamada yeni sezonun 2019  yılı 2 Şubat cumartesi  başlayacağını söyledi. O Ses Türkiye çekimleri sonrası Dominik’te Survivor 2019’un startı verilecek.

Etiketler: survivor 2019 ne zaman başlayacak survivor 2019 nerede çekilecek survivor 2019 yayın tarihi açıklandı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL