Survivor 2019 Nihal Candan Kimdir? Daha Önce Kaçıncı Olmuştu?

Survivor 2019 Nihal Candan Kimdir? Daha Önce Kaçıncı Olmuştu?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 son hızıyla devam ederken bizlerede noltalji yaşatmaya devam ediyor. Eski yarışmacılar bir bir 2019 yılında Survivor’da boy gösteriyor. İşte bunlardan birisi de eski Survivor yarışmacısı Nihal Candan’dır. Nihal Canda kim, nereli, yaşı, işi, sevgilisi?

Kulislerde 2016 yılında Survivor’a katılan ve istediği gibi performans sergileyemeyen Nihal Candan’ın yeniden yarışmaya katılacağı iddia edilmişti. Nihal Candan’ın kardeşi Bahar Candan ise bu iddiaları doğrulayan nitelikte paylaşımlar yaptı.

Peki İddialar Doğru mu? Nihal Candan Gerçekten Survivor Gidiyor mu?

Dün akşam birlikte yemek yiyen kardeşlerden Bahar Candan, ablasının Survivor’a gideceğini doğruladı. Ablasıyla yemek yerken fotoğraf paylaşan Candan, “Survivor’dan önce son balıklar” notunu yazdı. Peki Nihal Candan kimdir, yakından tanıyalım.

Survivor 2019 Nihal Candan kim?

Nihal Candan klardeşi Bahar Candan ile sosyal medya fenomeni olarak gündeme geldi. Kardeşi Bahar Candan Stil yarışmasına katıldı ve o şekilde adını duyurdu. Nihal Candan ise sosyal medyadan kazandığı ününü Survivor ile zirveye taşıdı. Nihal Candan 21 yaşındadır. İşte Benim Stilim ile ün kazanmış ve daha sonra Survivor’a katılmıştır.

Nihal, Survivor 2016’da 11. haftada elenerek yarışmadan gitmişti. Fiziksel özelliklerine bakıldığında, 1,65 metre boyunda olan yarışmacı, 56 kiloya sahip.

Etiketler: Survivor 2019 Nihal Candan kim? Survivor 2019 Nihal Candan Kimdir? Survivor Nihal candan


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL