Survivor 2019 Sinem Kılıç Kimdir? Yaşı Sevgilisi Memleketi

Survivor 2019 Sinem Kılıç Kimdir? Yaşı Sevgilisi Memleketi

Yazar: Emre Survivor

TV 8 ekranlarında milyonlarca seyircinin dört gözle takip ettiği Survivor 2019 yarışma programı için geri sayım başladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda Survivor 2019 sezonu çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek. Türkiye ve Yunanistan arasında kıyasıya rekabet TV 8 ekranlarında seyircisi ile buluşacaktır.

Acun Ilıcalı’nın açıklamaları, bu sene Survivor 2019 uzun seneler boyunca süregelen formattan farklı olacağı, birbirinden güçlü ve iddialı yarışmacıların yer alacağı yönünde oldu. Survivor  2019 TV 8 ekranlarında 2 Şubat 2019 tarihinde yayına başlayacak, seyircisi ile buluşacaktır.

Acun Ilıcalı Survivor 2019’da Türkiye yarışmacı adaylarını açıkladı, survivor 2019 yarışmacı adaylarından olan Sinem Kılıç kimdir? Survivor ‘ın takipçileri tarafından sorgulanan isimler arasında dalgıçlık yapan Sinem Kılıç’ın özel hayatı hakkında bilgiler merak edilmektedir. Sinem Kılıç 22 yaşında İstanbul doğumlu ve ailesi Erzurumludur. Dalış sporuyla uğraşıyor,  doğa koşularını seviyor, crosfit yapıyor ve özel bir üniversitede medya ve iletişim bölümünü okumaktadır.

SURVİVOR 2019 TÜM YARIŞMACILAR <<< TIKLA

Sinem Kılıç geçen sene Survivor’a katılmaya karar verdi, güzel yarışmacı iki takımda geçen sene çok güçlüydü orada olmalıyım, Survivor tutuyla hayatta kalmak demek ve aynı zaman da takımını oyunlarda en güzel şekilde destekleyeceğini söyledi. Güzel yarışmacı adayı Sinem kılıç dalış sporu ile ilgilenmesinin kendisine Survivor 2019’da avantaj sağlayacağını düşünüyor, ailesinin de kendisine her zaman destek vereceğini ve bunu hissedeceğini belirtti.Güzel yarışmacı adayı Sinem Kılıç benhırslıyım, diyerek bu sebepten Survivor’da olacağını belirtti.

Etiketler: survivor sinem kılıç instagram hesabı survivor sinem kılıç kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL