Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Seda Ocak kimdir? Sema Aydemir’in İkizi!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Seda Ocak kimdir? Sema Aydemir’in İkizi!

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasına sayılı günler kalan yarışmacılar da tek tek belli olmaya başlıyor. Acun Ilıcalı Survivor 2019 Türkiye Yunanistan ayağının yarışmacılarını sırası geldikçe açıklıyor. Survivor Türkiye Yunanistan 2. Yarışmacısı da belli oldu. Seda Ocak kimdir?

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Survivor Türkiye Yunanistan 12 yarışmasında açıkladı. Survivor da 2019 yılında Türkiye’yi temsil edecek olan ikinci yarışmacı Seda Ocak oldu. Seda Ocak geçtiğimiz sezonda yine Survivor’da yarışan ve performansı ile göz dolduran Sema aydemir’in ikiz kardeşidir. 34 yaşında olan Seda Ocak parkurda kendisine çok güvenmek de ve bu konuyla ilgili “korkum yok, hırsıza güveniyorum” sloganı ile diğer yarışmacılara meydan okumaktadır. Peki Seda Ocak kimdir kısaca tanıyalım.

Seda Ocak daha önce de söylediğimiz gibi Survivor’ın eski yarışmacılarından sema’nın ikiz kız kardeşidir. Seda 34 yaşında olup Bursalıdır. Seda Ocak şu anda antrenörlük yapmakta olup eski milli atlettir. 2 çocuğu olan Seda Ocak kendisini kısaca şöyle anlatmaktadır;

“Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra araçlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor’a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün Kara olmasının parkurda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum.”

Bir hayli iddialı olan Seda Ocak ablası Sema Aydemir gibi parkurlarda hızıyla kendisinden sıkça söz ettireceğe benziyor. Yarışmaya hazırlanırken günde 2 antrenman ile kendisine gerçekten bayağı zorlamış. Türkiye Yunanistan yarışmasında Türkiye’nin gizli silahı olarak karşımıza çıkacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Etiketler: survivor seda ocak kimdir survivor türkiye yunanistan seda ocak kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL