Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler Oldu, İşte Tam Liste!

Survivor 2019 ile ilgili ilk açıklamalar 31 Aralık’ta yayınlanan O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Acun tarafından dile getirildi. Hemen akabinde ise Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacı adayları açıklandı. İşte Survivor 2019 yarışmacı adayları.

Yapılan müracaatlar neticesinde toplamda 29 kişilik bir aday kadrosu Survivor 2019 için açıklandı. Ayrıca Acun’un YouTube hesabında da yarışmacılara ilişkin videolar yayına verildi. Gerçekten birbirinden ilginç ve iddialı isimler aday kadrosunda yer alıyor isterseniz şimdi isim isim aday kadrosuna göz atalım.

Seda OCAK, Büşra YALÇIN, Müzeyyen Seren BAYÜLKEN, Atakan IŞIKTUTAN, Emin GÜNENÇ, Erdem EKŞİOĞLU, Emre DURAK, Kader KARAKAYA, Buse AKAR, Asil CENGİZ, Kaan KAZGAN, Özgür ÖZDEMİR, Azim Kaan GÜVENİLİR, Okay KÖKSAL, Hikmet TUĞSUZ…

Ecem ONARAN, Halim BAYDUR, Sami LEVİ, Hakan KANIK, Melisa EMİRBAYER, Yusuf KARAKAYA, Serpil UZUNÇAVDAR, Sinem KILIÇ, Burak YURDUGÖR, Sıla Rümeysa ÖLÇEK, Simge OLÇUN, Begüm GÜVEN, Bora EDİN ve Sude BURCU Survivor 2019’un aday kadrosunda yer alan isimler. Bu isimler arasından seyircilerin oyları ile adaylar belli olacak. Peki Survivor 2019’da yarımacımı nasıl seçicem mi diyorsunuz. BURADAKİ yazımızı okuyabilirsiniz. Şimdi gelelim aday kadrosunu yakından tanımaya.

Survivor 2019 Asil Cengiz kimdir?

Asil Cengiz Survivor’a hayatta kalma mücadelesi olarak bakan yarışmacılarımız dan birisi. asil Cengiz aslan İzmir’den katılıyor yarışmaya. 26 yaşında olan yarışmacımız 8 yıllık bir futbol geçmişine sahip aynı zamanda vücut geliştirme ile de ilgilenen bir yarışmacı.

Survivor 2019 Atakan Işıktutan kimdir?

adaya şampiyon olmaya gidiyorum diyen Atakan ışıktutan yarışmaya Rize’den katılıyor. 24 yaşında olan yarışmacımız atış ve yüzme oyunlarında iddialı gözüküyor. Yarışmacı Atakan Işıktutan’ın aynı zamanda Türkiye kürek şampiyonası’nda ikinciliği var. Şu anda crossfit sporu ile ilgilenen Atakan Işıktutan kendi alanında Türkiye birinciliğine de sahip. “İddialıyım güçlüyüm hırslıyım, Ancak bu hırsımı sporda olumlu bir motivasyon olarak kullanıyorum. Bunun içinde sınırlarımı zorladım”

Survivor 2019 Azim Kaan Güvenilir kimdir?

Azim kıran yarışmaya İstanbul’dan katılıyor 29 yaşında olan yarışmacı sporla ilgileniyor Survivor’a ise kendini sınamak için katıldığını söylüyor. “Hedeflerinin peşinden koşan bir insanım” sloganı ile Survivor 2019 da zirveye talip olan bir yarışmacı. Azim Kaan güvenilir daha önce Seda Sayan’ın sunduğu evlilik programında dikkatleri üzerine çekmişti Solmaz ile Kaan arasındaki aşk savaşı evlerimize kadar gelmişti. ancak evlilik programlarının kaldırılması ile Kaan ve Solmaz’ın aşkı dizi olarak tv8’de ekranlara gelmiş ancak tutmayan dizi kısa süre sonra yayından kaldırılmıştı. Kalan aile içerisinden gelen bir spor geçmişine sahip olduğunu söylüyor. Kendisi fitness boks ve vücut geliştirme gibi spor dalları ile ilgilenmiş. Survivor 2019 da iddialı isimlerden birisi. Survivor’a sınırlarını zorlamaya giden Azim Kağan yola çıktıklarımı yolda bulduklarımla asla değişmem diyor.

Survivor 2019 Buse Akar kimdir?

Buse Akar marmaris’ten yarışmaya katılıyor ve 21 yaşında. Gerçekte voleybol ile ilgileniyor ve amatör olarak da dansçılık yapıyor. Herkese yırtıcı yüzünü göstereceğim diye Buse Akar yarışmaya iyi hazırlandığını dile getiriyor. Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisi. Voleybolda lisanslı olan Buse üçüncü lig’de oynamıştır. biz Türkiye başvurmuş arkadaşlarının zorlaması ile ve ilk 10 arasına girmeyi başarmış, tabi bunu yaparken hiçbir şekilde mankenlik tecrübesinin olmadığını söylüyor. İnsanlarla iletişimi, hızı ve pratikliğinin kendisine Survivor’da çok önemli etki edeceğini söylüyor.

Survivor 2019 Yağız Erdoğan kimdir?

22 yaşında Rizeli, ilkokulda başladığı atletizme 13 yıldır devam ediyor. Profesyonel olmadan önce futbol, basketbol, voleybol gibi spor dalları ile ilgilenmiş. 13 yıldır atletizm sporcusu ve milli takımda yer alıyor. Aynı zamanda kendisi bir rekortmen. Survivor’da performansına çok güveniyor çevirdiğine ve çabukluğuna oldukça güvenen Yağız Erdoğan ve bu özelliği ile Survivor 2019 e damga vuracağını söylüyor. Yağız’ın sloganı ise “benim için zor bir savaş ama tatlı bir zafer olacak”.

Survivor 2019 Büşra Yalçın kimdir?

Büşra Yalçın aslen tokatlı ve 21 yaşında. İstanbul’da yaşıyor Çanakkale onsekiz Mart üniversitesi’de beden eğitimi öğretmenliği okuyor. ilkokul 4 sınıfta voleybolla tanışmış. okul takımı ile başladı ve daha sonra Bahçelievler takımında 12 yıl voleybol oynadı. Büşra Yalçın artık Survivor’ın kadın bir şampiyona ihtiyacı olduğunu söylüyor. Oldukça iddialı olan Büşra Yalçın Türkiye Yunanistan yarışmasında milli duygularla yaşayacağını ve sporcu kimliğinin de kendisine çok büyük katkı sağlayacağını söylüyor.

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler Oldu, İşte Tam Liste! (1 Yorum)