Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler Oldu, İşte Tam Liste!

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler Oldu, İşte Tam Liste!

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 ile ilgili ilk açıklamalar 31 Aralık’ta yayınlanan O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Acun tarafından dile getirildi. Hemen akabinde ise Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacı adayları açıklandı. İşte Survivor 2019 yarışmacı adayları.

Yapılan müracaatlar neticesinde toplamda 29 kişilik bir aday kadrosu Survivor 2019 için açıklandı. Ayrıca Acun’un YouTube hesabında da yarışmacılara ilişkin videolar yayına verildi. Gerçekten birbirinden ilginç ve iddialı isimler aday kadrosunda yer alıyor isterseniz şimdi isim isim aday kadrosuna göz atalım.

Seda OCAK, Büşra YALÇIN, Müzeyyen Seren BAYÜLKEN, Atakan IŞIKTUTAN, Emin GÜNENÇ, Erdem EKŞİOĞLU, Emre DURAK, Kader KARAKAYA, Buse AKAR, Asil CENGİZ, Kaan KAZGAN, Özgür ÖZDEMİR, Azim Kaan GÜVENİLİR, Okay KÖKSAL, Hikmet TUĞSUZ…

Ecem ONARAN, Halim BAYDUR, Sami LEVİ, Hakan KANIK, Melisa EMİRBAYER, Yusuf KARAKAYA, Serpil UZUNÇAVDAR, Sinem KILIÇ, Burak YURDUGÖR, Sıla Rümeysa ÖLÇEK, Simge OLÇUN, Begüm GÜVEN, Bora EDİN ve Sude BURCU Survivor 2019’un aday kadrosunda yer alan isimler. Bu isimler arasından seyircilerin oyları ile adaylar belli olacak. Peki Survivor 2019’da yarımacımı nasıl seçicem mi diyorsunuz. BURADAKİ yazımızı okuyabilirsiniz. Şimdi gelelim aday kadrosunu yakından tanımaya.

Survivor 2019 Atakan Işıktutan kimdir?

adaya şampiyon olmaya gidiyorum diyen Atakan ışıktutan yarışmaya Rize’den katılıyor. 24 yaşında olan yarışmacımız atış ve yüzme oyunlarında iddialı gözüküyor. Yarışmacı Atakan Işıktutan’ın aynı zamanda Türkiye kürek şampiyonası’nda ikinciliği var. Şu anda crossfit sporu ile ilgilenen Atakan Işıktutan kendi alanında Türkiye birinciliğine de sahip. “İddialıyım güçlüyüm hırslıyım, Ancak bu hırsımı sporda olumlu bir motivasyon olarak kullanıyorum. Bunun içinde sınırlarımı zorladım”

Survivor 2019 Büşra Yalçın kimdir?

Büşra Yalçın aslen tokatlı ve 21 yaşında. İstanbul’da yaşıyor Çanakkale onsekiz Mart üniversitesi’de beden eğitimi öğretmenliği okuyor. ilkokul 4 sınıfta voleybolla tanışmış. okul takımı ile başladı ve daha sonra Bahçelievler takımında 12 yıl voleybol oynadı. Büşra Yalçın artık Survivor’ın kadın bir şampiyona ihtiyacı olduğunu söylüyor. Oldukça iddialı olan Büşra Yalçın Türkiye Yunanistan yarışmasında milli duygularla yaşayacağını ve sporcu kimliğinin de kendisine çok büyük katkı sağlayacağını söylüyor.

Survivor 2019 Hakan Kanık Kimdir?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık lise eğitiminden sonra  Muğla’da Sıtkı koçman Üniversitesi’nde Heykel bölümünde okudu. Yemeğe olan ilgisi onu aşçılığa yönlendirdi. Hakan Kanık kimdir, işte detaylar

Survivor 2019 Sude Burcu Kimdir?

Survivor 2019 Yusuf Karakaya Kimdir?

Yusuf Karakaya Elazığ’da 1994 yılında doğmuştur. Çiftçi bir ailenin çocuğu olan Yusuf Karakaya kimdir, detaylı bilgileri BURADAN okuyabilirsiniz.

Survivor 2019 Seda Ocak Kimdir?

Survivor’ın eski yarışmacılarından Sema’nın ikiz kız kardeşidir. Seda 34 yaşında olup Bursalıdır. Seda Ocak ile ilgili ayrıntılı bilgileri BURADAN inbceleyebilirsiniz.

Survivor 2019 Bora Edin Kimdir?

Survivor 2019 Ecem Onaran Kimdir?

Survivor 2019 Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Survivor 2019 Kader Karakaya Kimdir?

Survivor 2019 Hakan Kanık Kimdir?

Survivor 2019 Okay Köksal Kimdir?

Etiketler: survivor 2019 türkiye yunanistan yarışmacıları survivor 2019 yarışmacıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL