Survivor 2019 Yeni Sunucusu Murat Ceylan Kim?

Survivor 2019 Yeni Sunucusu Murat Ceylan Kim?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 yeni konsepti Türkiye Yunanistan formatıyla Şubat ayında ekranlarda olacak. Şebnem programda sadece format değişmedim daha birçok değişiklik de gündeme geldi. Bunlardan birisi de sunucusu değişen Survivor 2019 yılında Yeni bir yüzle ekranlarda olacak. 2013-2018 yarışmacısı Murat Ceylan, Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasına sunacak.

Survivor Türkiye Yunanistan sunucusu Murat Ceylan kimdir kısaca hatırlayalım. Daha önce de söylediğimiz gibi 2013 ve 2018 yıllarında Survivor’da yarışmış olan Murat Ceylan 1991 İstanbul doğumludur.liseden mezun olduktan sonra Londra’ya gitmiş ve orada endüstriyel tasarım bölümünde okumuştur.

daha 2 yaşındayken piyano çalmaya başlayan Murat Ceylan üniversite yıllarında İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde tamamlamıştır. şu an halihazırda yüksek lisans eğitimi devam eden Murat Ceylan müzikten başka özellikle sporla çok ilgilenmiştir. lisanslı binicilik yapan Ceylan fitness surf ve paten gibi spor dalları ile da ilgilenmektedir.

2013 yılında Panama da yapılan Survivor’da ünlüler gönüllüler konseptinde gönüllüler takımında yer almıştır. 2014 yılında almeda abazi ile her hafta başka bir ülkede şehir’de geçen para bende isimli yarışmada yarışmıştır. 2016’da ise yeni nesil isimli bir müzik albümü çıkarmış ve bu albümde Ozan doğulu ve çağrı Sertel ile beraber çalışmıştır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL