Survivor 2019 Yunan Katerina Dalaka Kimdir? Yürek Yakan Resimler!

Survivor Türkiye-Yunanistan 2019 yılında zorlu bir yarışma ile ekranlara geliyor. Yarışmada bu yıl yapılan değişiklikle takımlar  arasında kız erkek dengesinin korunması için ara ara yeni yarışmacılar dahil oluyor. Yunanistan takımına Katerina Dalaka girdi. Peki dünyaca ünlü yarışmacı Katerina Dalaka kimdir?

Katerina Dalaka 1992 Münih doğumludur. Almanya doğumlu olan yarışmacı 171 cm boyunda 55 kg ağırlığındadır. Dalaka 400 metre engelli koşuda yunanisyan şampiyonu olmuş ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Lisans eğitimini Selanik Aristoteles Üniversitesi yapmıştır. Sportif bir aileden gelen Dalak, spora alışık büyümüş ve kendisini bu konuda geliştirmiştir.

Dalak için Survivor’da yarışmak bir hayalmiş ve bu hayalini 2018 yılında gerçekleştirmiş. Gösterdiği performans ile 2018 Yunan Survivor’ına damga vurmuştur. Yarışmada erkek yarışmacıyı kendisine rakip olarak seçmiş ve büyük bir mücadele vererek tüm dünyada ilgi odağı olmuştur.

2019 Survivor’da da Türk takımını zorlayacak bir yarışmacı olarak görülmekte. Sporcu olduğu için beslenmesine dikkat eden Dalaka, Survivor’da düzgün beslenemeyeceği için endişeli olduğunu söylemiş. Bakalım Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan’da Dalak nasıl bir performans gösterecek.

Survivor Katerina Dalak’dan İlginç Resimler