Survivor 2019 Yusuf Karakaya Kimdir? Nerelidir? Yarışma sloganı Nedir?

Survivor Yusuf Karakaya Kimdir? Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasına sayılı günler kala 29 yarışmacı adayı daaçıklandı. Onlardan birisi de Kickbokscu Yusuf Karakaya. İşte Karakaya hakkında detaylar…

Reyting rekortmeni fenomen yarışma Survivor 2019’un ne zaman başlayacağı Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama sonrasında netlik kazandı. 2 Şubat 2019 Cumartesi günü izleyici ile buluşacak olan Survivor’da bu sezon Türkiye’ yi temsil edecek isimler halk oylaması ile belirlenecek. Yarışmacı adayı olarak açıklanan 30 isimden bir kısmı oylamadan başarılı sonuç aldıkları takdirde Survivor 2019’da yarışmacı olma hakkı kazanacaklar.bu isimlerden biri de Yusuf Karakaya.

Survivor 2019 heyecanı başladı. 2 Şubat 2019’da ekranlarda olacağı açıklanan Survivor 2019 programında bu sezon çok farklı bir konsept ekranlarda olacak. Survivor 2019’da Ünlüler Gönüllüler formatı yerine Survivor Türkiye Yunanistan formatı yayınlanacak. Geçen sezon All Star konsepti nedeniyle çok fazla sorun yaşayan Acun Ilıcalı bu sezon All Star yapmayacak.

Survivor 2019 Yunan ve Türk yarışmacılar arasında oynanacak. Survivor 2018 de en çok izlenen bölümler Türk takımı ile Yunan takımlarının karşılaşmaları olmuştu. Acun Ilıcalı Yunan takım kaptanına da Yunan Survivor’larında yarışan başarılı isimlerden ve hiç tanınmamış yeni yarışmacılardan bir takım kurmasını istedi.Yarışma her iki ülkede de aynı anda yayınlanacak.

Survivor’un başlamasına az bir zaman kaldı. Yusuf Karakaya ise yarışmacı adayları arasında yer aldı. İzleyicilerin oldukça beğendiği ve Survivorda görmek istediği Yusuf Karakaya’nın hayatını sizler için günceldiziprogram farkı ile sunuyoruz..

1994 Elazığ doğumlu olan Yusuf Karakaya çiftçi bir ailenin çocuğudur. Yusuf Karakaya 25 yaşındadır. 14 yaşından itibaren Kickboks sporu ile ilgilendi. Muay Thai ile ilgilenen Yusuf Karakaya’nın internetten takip ettiği bir kulüp vardır ve Elazığ’dan ailesinden habersiz Antalya’ya yola çıktı. KickBoks salonunu temizledi ve o salonda antreman yaptı. Bir çok amatör maçta ise ödüller kazandı. Yarışmacı adayının sloganı “Yaptığım en iyi işi yapmaya, savaşmaya gidiyorum.” şeklinde olmuştur. Sizce Yusuf Karakaya finali görür mü? Favori yarışmacınız olabilir mi?

Survivor 2019 Yusuf Karakaya Kimdir? Nerelidir? Yarışma sloganı Nedir? (2 Yorum)