Survivor 2020 12 Mayıs Adaya Kim Veda Edecek? Survivor’da Hangi Yarışmacı Elendi?

Survivor 2020 12 Mayıs Adaya Kim Veda Edecek? Survivor’da Hangi Yarışmacı Elendi?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2020 12 Mayıs Adaya Kim Veda Edecek? Survivor’da Hangi Yarışmacı Elendi? Ada Konseyinde Neler Yaşandı? Tv8 ekranlarında her akşam yayınlanan yeni bölümleri ile yayın hayatına aralıksız devam eden Survivor’da bir veda akşamı daha geldi çattı.

Survivor 2020’de yeni sezonda artık dördüncü aya girilmek üzere. Survivor’da üçüncü aylarını da geride bırakan yarışmacıların artık tek hayali finali görebilmek. Geçen hafta Ünlüler takımından Aşkım’ın elenmesinin ardından, Ünlüler Gönüllülere oranla haftaya bir kişi eksik devam etti.

Ersin’in konseyde elenmesi için Mert’in ismini yazmasından sonra ikilinin arası açılmıştı. Ayrıca son zamanlarda mental olarak yorgunluk yaşayan Mert parkurlarda sayı almakta zorlandığı bir dönem yaşıyor. Bu durumlardan duygusal olarak etkilenen diğer takım üyeleri de mental olarak düşüşte.

Survivor ada konseyinde neler yaşandı? Ünlüler takımından elenmesi için Mert’in ismi çıkmıştı. Bu duruma çok bozulan Mert en çok yakın olduğu Ersin’e kendini yazdığı için kırıldığını söylemişti. Mert ile Ersin arasında ipler iyice gerilirken Mert Ersin’in yaptığı barakada kalmak istemedi ve barakasını ayırma kararı aldı.

Gönüllüler ise bu hafta ödül oyunlarının çoğunu kazanarak motivasyonlarını arttırdı. Gönüllülerde tek sorun elenmesi için ismi çıkan Berkan ile Evrim arasında yaşanıyor. Evrim Berkan’ı Berkan ise Evrim’i samimiyetsiz bulduğunu söyledi.

tıkla>>> Survivor 2020 Yarışmacısı Korona Virüse Mi Yakalandı?

Survivor 2020 12 Mayıs adaya kim veda edecek? Hangi yarışmacı Survivor’dan elenir? Survivor’da bir kişinin adaya ve hayallerine veda edeceği bir Salı akşamına daha gelindi. İki ayağı olan dokunulmazlık oyununun birini Ünlüler takımı birini ise Gönüllüler takımı kaybetmişti.

Bunun üzerine her iki takımdan da elenmesi için adaylar çıktı ve ilk çıkan adaylar Mert ile Berkan oldu. Bu hafta Survivor’da duygu dolu bir veda gecesi yaşanacak. Takımlarda sona yaklaşıldıkça kişi sayısı o kadar azaldı ki bu yüzden her elenen yarışmacı iyi yarışmacı olacak artık. Mert mi Berkan mı yada hangi sürpriz isim elenecek.

Etiketler: survivor 12 mayıs kim elendi survivor 2020 12 mayıs kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL