Survivor 2020 28 Mart Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kazandı, Neler Yaşandı?

Survivor 2020 28 Mart Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kazandı, Neler Yaşandı?

Yazar: Emre Survivor

Tv8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor ekran macerasına hız kesmeden devam ediyor. Malum #evdekal mesajlarıyla insanlarımız virüsten korunmak için evde kalmaya teşvik edilirken Survivor da izlenme oranlarını arttırdı. Peki Survivor’da 28 mart cumartesi günü neler yaşandı, dokunulmazlığı kim kazandı?

Bildiğiniz gibi Survivor’da bir değişikliğe daha gidildi ve ünlülerden bir oyuncu diğer takıma geçti. Ünlülerden Barış Gönüllüler takımına geçerken dengeleri değiştirecek bu adım yarışmanın heyecanını daha da çok arttırdı. Tabi bunu beğenmeyen yarışmacılar da yok değil. Örneğin Gönüllülerden Yasin buna tepki verdi. Barış, Gönüllülerin abisi olmaya gidiyorum derken Yasin ise benim abiye ihtiyacım yok tepkisi bundan sonra olacakların bir nevi işareti gibi oldu.

İzleyicilerde 2 ye bölünmüş gibi. Bir kısmı Barış’ın takım değiştirmesini çok olumlu karşıladı. Takımının Barış’ı sattığını düşünen bir takım izleyiciler Barış’ın böyle bir karar almasının çok doğru olduğunu söylediler. Yasin’in Barış’a tepkisini de eleştiren izleyiciler, Yasin’in Barış’ın gölgesinde kalacağı için bu değişimi tasvip etmediğini söylüyorlar. Her ne olursa olsun, Survivor’da farklı olayların fitili ateşlendi gibi.

Tabi Barış’ın performansından da söz etmek lazım. Barış geçtiğimiz gün ödül oyunlarındaki muhteşem performansı ile göz doldurdu. Özellikle Petlanton parkurundaki başarısıı takımına sayılar getirdi. Programın en son bölümünde oynanan erzak oyununda nefesler tutuldu. Müthiş bir mücadele ekranlara geldi. Ünlüler geriye düştükleri oyunu 10-7 lik bir skorla kazanmasını bildiler. Barış ve Mert arasında kısa süreli bir tartışma yaşansada ünlüler morallerini kısa sürede toparladılar ve oyunu kazandılar. Survivor 2020 28 Mart Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Konsey toplantısında Acun kötü haberi de verdi ve Meryem survivor’a devam edemeyecek. Dizindeki sakatlığı geçmeyen Meryem istanbul’daki tedavisinde ne yazık ki iyileşemedi ve yarışmaya veda etti. Meyem’in de yarışmaya veda etmesi ile Survivor’da bir değişiklik daha yapıldı. Barış gönüllüler takımına geçti. Bu şekilde takımlar bir nevi eşitlenmeye çalışıldı. Survivor 28 Mart Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 2020 28 Mart Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Acun geçtiğimiz bölüm sonrasında konseyde yaptığı konuşmada Meryem’in yerine bir yarışmacının gelemeyeceğini söyledi. Hem survivor konsepti hem de dünyadaki virüs salgını nedeni ile bir yarışmacı getirmek imkansız dedi. Bunun yerine yapılacak tek şey ünlülerden bir yarışmacının gönüllüler takımına geçmesi. Acun zaten konseyi bilgi vermek amacı ile topladığını söylemişti. Bu bilgi de Meryem’in durumuydu. Meryem artık yarışmaya dönemeyecek ve onun yerine gönüllülere ünlülerden birisi geçecek. Bu kişi Barış oldu. Barış bundan böyle gönüllüler  takımında yarışacak. Peki Barış’ın ilk performansı nasol gerçekleşti?

Dokunulmazlık oyununu kazanan takım gönüllüler oldu. Barış’ın da takıma gelmesi ile 10-8 lik bir skorla ünlüleri yenen gönüllüler muhteşem bir çıkış yakaladılar. Önümüzdeki konsey büyük ihtimal ünlüler konseyi olacak. Ve elenen yarışmacı Ezgi yada Aşkım olacak gibi geliyor. Tabi Barış’ın gönüllülere geçmesi ve performansı izleyenleri de etkiledi. Diğer taraftan sadece performansı değil adadaki konuşmalarıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir. Peki Barış Murat Yağcı kimdir?

Survivor Barış Murat Yağcı kimdir?

Barış Murat Yağcı 1991 İzmir doğumludur. Uluslar arası ilişkiler mezunu olan Barış, Bahçeşehir Üniversitesinden mezun olmuştur.  Üniversiteden sonra  Anadolu Üniversitesinde spor üzreine eğitim almıştır. Barış’ın kariyerinin dönüm noktası Efes Pilsen olmuştur. Profesyonel olarak Efes Pilsen’de basketbol oynamıştır.

Basketbol kariyerinde sakatlık yaşadıktan sonra mankenliğe başlamıştır. Bir süre modellik yapmış ve Best Model of Turkey’de birinci olmuştur. Yakışıklılığı nedeni ile yapımcıların dikkatini çekmiş ve ilk dizi filminde rol almıştır. İlk dizi kariyerini ise Kocamın Ailesi dizisi ile yapmıştır. Kiralık Aşk dizisinde Eymen, Şevkat Yerimdar dizisinde ise Bora karakterini canlandırmıştır.

Etiketler: survivor 2020 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL