Survivor 2020 3 Nisan Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Erzak Hangi Takımın Oldu?

Survivor 2020 3 Nisan Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Erzak Hangi Takımın Oldu?

Yazar: Emre Survivor

2020 Survivor 3 Nisan Neler Yaşandı? Tv8 ekranlarının ses getiren, seyircinin en çok konuşup yorum yaptığı yarışmalarından Survivor Ünlüler Gönüllüler ada macerasına fenomen yarışmacıları ve zorlu parkur oyunları ile hız kesmeden devam ediyor. Korona virüsü nedeniyle evde kalan seyirci sayesinde, Survivor izleyici kitlesini daha da arttırdı.

Zorlu ada şartları ve parkurlarla savaşan takımlardan bu hafta erzak ödülünü hangi takım kazanacak?

Geçen haftalarda Gönüllüler Takımından Meryem’in sakatlığı sebebiyle ayrılmasından dolayı Ünlüler Takımından Gönüllüler Takımına Burak’ın geçmesiyle takımlar arası rekabet iyice kızışmıştı. Peki yeni bölümde Survivor’da neler yaşandı? İlk etapta ödül oyununda keyifli ve bir o kadar zorlu bir parkurda, yarışmacılar Domik’e özgü bir tür hamur işini yemek için ter döktü.

Kızlar ve erkekler olarak yarışılan oyunda kazanan kişi iki arkadaşıyla 3ödülü paylaştı. Kızlardan oyunu Evrime karşı Aycan kazanıp ödülü takım arkadaşları Sercan ve Elifle paylaşırken, erkekler takımından ise Sercan ile Barış kıyasıya rekabet etti. Geçen haftalarda yaşadıkları gerginliği oyuna yansıtmayan ikiliden oyunu 1 sayı farkla Barış kazandı ve takım arkadaşlarından Evrim ve Yunus Emre ile ödülü paylaştı.

3 Nisan Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Erzak hangi takımın oldu?

Ödül oyunu yine muhteşem bir erzakla start verdi. Ödül carrefourSa ekspres den tereyağı, peynir, patates ve ekmekti. Erzakın iştah kabartması açlıkla mücadele eden yarışmacıların ağzını sulandırırken, takımlar erzakı kazanabilmek için kıyasıya mücadele verdi.

Peki ödül oyununu hangi takım kazandı? Erzak hangi takımın oldu? Haftalardır erzak ödülü kazanamayan Gönüllüler Takımı şanssızlığını kırdı mı? Yoksa ödül yine, galibiyette seri yakalayan Ünlüler Takımının mı oldu? Ödül oyununu kazanabilmek için takımlar arasında yarış kıyasıya sürdü. Adeta, erzağı kazanabilmek için hız ve kazanma hırslarıyla parkuru zorlarken, ekran başındaki izleyicinin de nefesini kestiler.

Final oyununda skor 9-6 oldu. Sercan ve Ardahan final için ter döktü. Sercan final vuruşunu yaparak erzağı Ünlüler Takımına götürmüş oldu. Ünlüler Takımı galibiyetlerini rahatsızlığından ötürü dinlenmede olan ve erzak oyununda yarışamayan arkadaşları Aycan’a hediye ettiler.

Etiketler: Survivor 2020 3 nisan erzak kimin Survivor 2020 3 nisan ödül oyunu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL