Survivor 2020 Adaya kim veda edecek? 6 Nisan Ada konseyinde neler yaşandı?

Survivor 2020 Adaya kim veda edecek? 6 Nisan Ada konseyinde neler yaşandı?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2020 Adaya kim veda edecek?6 Nisan Ada konseyinde neler yaşandı? Birleşme Partisi öncesi son eleme. Tv8 ekranlarında haftanın beş günü seyirciyle buluşan macera dolu yarışma Survivor’ı hepimiz nefesimizi tutarak izliyoruz.

Survivor 2020 pazar akşamı yayınlanan dokunulmazlık oyunun ikinci ayağında neler yaşanmıştı? Kim potaya bir adım daha yaklaşmıştı? Dokunulmazlık hangi takımın olmuştu?

Zorlu bir parkur oyunuyla başlayan dokunulmazlık oyunu, iki takımında kazanmak için çok istekli olmasıyla başa baş devam edip 5-5’e gelmişti. Ünlüler atak yapıp oyunu 10-6 ya getirmiş ve sonuç final oyununa kalmıştı. Final oyunu çok kritik bir oyundu toplamda 3 olan takım kazanacaktı. Nitekim Gönüllüler şeytanın bacağını kırıp haftalar sonra dokunulmazlığı kazanmıştı. Ünlüler takımı birleşme partisine bir kişi eksik gidecek.

Dokunulmazlığı cok uzun bir süreden sonra ilk kez kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Ünlüler taķımı ada konseyine gitmişti.Bir arkadaşlarının gitmesi için oy kullandılar ve ilk eleme adayı olarak süpriz bir şekilde iki isim çıkmıştı.Ezgi ve Perviz oylamada çıkan ilk isimlerdi.Peki sizce adaya birlesme partisi öncesi kim veda edecek? Perviz mi? Ezgi mi? Ersin mi? Yoksa Aşkım mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Etiketler: 6 Nisan 2020 Survivor kim elendi Survivor 6 Nisan kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL