Survivor 2020 Barış Diskalifiye Mi Oldu? Barış Yasin’e Neden Vurdu?

Survivor 2020 Barış Diskalifiye Mi Oldu? Barış Yasin’e Neden Vurdu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Barış Diskalifiye Mi Oldu? Barış Yasin’e Neden Vurdu? Survivor 2020 20Nisan Neler Yaşandı? Tv8 ekranlarında haftanın yedi günü yayınlanan fenomen yarışmacılarıyla ilgiyle takip edilen Survivorda olaylar bitmiyor. Survivor da son bölümde neler yaşanmıştı? Artık bilindiği üzere Survivor’da dokunulmazlık oyunu iki kere oynanıyor. İlk oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetmişti.

Ada konseyine giden Gönüllüler’den oylamada gitmesi için Barış ismi çıkmıştı. Dün oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu ise, Sercan’ın sakatlanarak hastaneye gitmesi sonucu yarışmaya eksik devam eden Ünlüler kaybetmişti. Ada konseyine giden Ünlüler takımından gitme adayı olarak ise Ezgi ismi çıktı.

Salı akşamı her iki takımda gitme adayı olarak 2şer isim daha çıkaracak ve adaylar arasından en az oyu alan kişi adaya ve hayallerine veda edecek. Barış ile Yasin yumruk yumruğa kavga etti. Bu kavga Barış’ın yarışmada sonunu getirebilir. Malum Survivor’da haftalar ilerledikçe ödüllerde gittikçe büyüyor.

Ünlü bir isimin Malikanesi’nde bir gece geçirmek ve annelerinin kendileri için seçtiği yemeklerden yemek için her şeylerini ortaya koyan yarışmacılar arasında ipler koptu. Suvivor’da Yasin ve Barış birbirine girdi. Barış diskalifiye olacak mı sorusu akıllara geldi.

Ödül oyunu için yarışıldığı esnada Barış sinirlenerek bağırmaya başladı. Bunun üzerine Yasin “bana mı diyorsun Barış”dedi. Barış ise “evet sana diyorum lan, ne olacak “diye, biranda Yasin’in üstüne yürüdü. Barış’ın Yasin’e yumruk sallamasıyla iyice gerilen kavgayı takım arkadaşları ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı. Barış’ın yumruk atmasıyla Yasin çileden çıktı.

Barış ile Yasin arasındaki kavgada yumruklar havada uçarken bu kavga izleyiciye Barış diskalifiye mi olacak diye düşündürdü. Daha önce bu denli büyük bir kavga yaşanmayan Survivor’da ipler artık iyice gerildi. Bakalım Survivor ekibinden Barış ile ilgili nasıl bir karar çıkacak. Barış diskalifiye olacak mı, adaya ve hayallerine veda mı edecek?

Etiketler: Baris adadan ayrilacak mi Baris diskalifiye mi oldu Survivor baris gidecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL