Survivor 2020 Birleşme Sonrası Takımlar Nasıl Olacak, Takım Kaptanları Kim?

Survivor 2020 Birleşme Sonrası Takımlar Nasıl Olacak, Takım Kaptanları Kim?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2020 Birleşme Partisi. Birleşme Partisinden Sonra Takımlar Değişiyor. Geçen Sene ki Gibi Survivor’da Siyah-Beyaz Takım mı Olacak? Takım Kaptanları Sizce Kimler Olacak?

Tv8 ekranlarında artık haftanın 7 günü yayınlanacak olan reytinglerde zirveyi kimseye bırakmayan yarışma programı Survivor’da yine bir birleşme partisi haftası geldi çattı bile. Survivor izleyicileri bilir birleşme partileri yarışmacılar için büyük önem taşır, hiçbir yarışmayı birleşmeyi görmeden elenmek istemez. Survivor 2020 Birleşme Sonrası Takımlar Nasıl Olacak, Takım Kaptanları Kim? Yeni Takımda Kimler Var?

Yarışmacılar için bu kadar önem arz eden birleşme partisini Acun Ilıcalı enfes yemekler temiz kıyafetler parti tadında bir akşam ve ünlü isimlerle süsleyip unutulmaz bir gece sunar yarışmacılara. Ve her birleşme partisinden sonra birleşme yaşanır ve oyun bireyselleşir, takımlarda değişiklikler meydana gelir.

Survivor 2020 Takımlar Değişecek. Takım Kaptanları Kimler Olacak?

Birleşme partilerinde yarışmacılar arası şarkı yarışması düzenlenir, bu senede şarkı yarışması olacak. Acun Ilıcalı’nın yarışmacılara birde sürprizi var, ülkemizde de görülen Korona Virüsü sebebiyle birçok ülkeye uçak iniş kalkışları durduruldu ama malum, buna rağmen Acun Ilıcalı yarışmacılarımı mutlu etmekte sınır tanımam diyor ve Tarık Sezer ve Orkestrasını canlı yayın ile birleşme partisinde adaya bağlayacak, yarışmacılar güçlü bir orkestra eşliğinde şarkılarını seslendirecek.

Survivor 2020de bir hafta içinde gerçekleştirilecek birleşme partisinde yarışmacıları ve izleyiciyi daha nasıl sürprizler bekliyor. Birleşme partisi sonrası takımların son hali nasıl olacak? Takımlar Arası Güçler Değişecek mi? Heyecanlı bir Survivor haftası daha biz izleyicileri bekliyor, hadi o zaman hep birlikte ekran başına.

tıkla>>> Survivor 2020 Ersin’den Saklanan Acı Gerçek Ne? Ersin’in Köpeği Mess Öldü mü?

tıkla>>> Survivor 2020 Finali Nerde Yapılacak? Dominik mi, Türkiye’de mi?

Etiketler: survivor 2020 birleşme sonrası takımlar survivor 2020 yeni takım kaptanları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL