Survivor 2020 Büyük Final Ne Zaman? Survivor Finali Nerede Yapılacak? Büyük Ödül Ne Kadar Olacak?

Survivor 2020 Büyük Final Ne Zaman? Survivor Finali Nerede Yapılacak? Büyük Ödül Ne Kadar Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Büyük Final Ne Zaman? Survivor Finali Nerde Yapılacak? Büyük Ödül Ne Kadar Olacak? Tv8 ekranlarında her akşam yayınlanan yeni bölümleri ile sezona damgasını vuran yarışma programı Survivor hız kesmeden büyük finale doğru ilerliyor.

Corono virüsten dolayı evde kalan seyirci, birçok televizyon programının da yayınlarına ara vermesinden dolayı Survivor izlemeyi tercih ediyor.

Survivor 2020’de birleşme partisi aşaması geçildi ve yarışmacılar sadece 8 kişinin kalabileceği çeyrek finale göz dikmiş durumda. Survivor 2020’de haftalar geçerken finale de her geçen hafta bir adım daha yaklaşıyor yarışmacılar. Survivor 2020 Büyük Final Ne Zaman? Survivor Finali Nerde Yapılacak? Büyük Ödül Ne Kadar Olacak, İzleyicileri de elbette bazı konularda merak sarmış durumda.

Malum insanlık tüm dünyada ilan edilen bir pandemi ile savaşırken, daha önceki yıllar Türkiye’de yapılan Survivor büyük final bu sene nerde yapılacak merak konusu oldu Geçen yıllarda Survivor finalleri Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ve Bodrum’da çekilmişti. Bu sene nerde çekileceği merak konusu.

Şuanda Survivor’dan elenen yarışmacılar bile korono virüsünden dolayı ülkeye dönemiyor. Elenen yarışmacılar dönüş için en uygun zamana kadar kendileri için hazırlanan Dominik’de ki evlerde misafir ediliyorlar. Hal böyle olunca izleyici arama motorlarında büyük finalin nerde yapılacağını sorgulatıyor. Survivor büyük final ödülü ne kadar olacak? Büyük final ne zaman yapılacak? Merak edilen tüm bu soruların cevabı sizler için haberimizde..

Öncelikle Survivor 2020’nin büyük finali Temmuz ayının sonlarına doğru Survivor 2020’in bitiminde yapılması planlanıyor. Survivor 2019’da olduğu gibi Survivor 2020’de de büyük ödül değişmedi. Survivor 2020’i kazanan yarışmacının alacağı büyük final ödülü 500.000 TL olacak. Herşey umulduğu gibi gider ve pandemi sürecinde bir aksilik olmazsa kazanan yarışmacı ödülü ile Türkiye’de buluşacak, yani Survivor 2020 finali çok büyük ihtimalle Temmuz sonuna doğru Türkiye’de yapılacak.

Ödül bu kadar büyük olunca izleyicinin gönlü para ödülünü gerçekten ihtiyacı olan birinin kazanmasından yana. Sizce bu ödül kimin olacak?

Etiketler: 2020 survivor buyuk final ne zaman Survivor 2020 final Survivor 2020 final nerede olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL