Survivor 2020 Cemal Can Canseven kimdir, Yaşı, İşi, Nereli?

Survivor 2020 Cemal Can Canseven kimdir, Yaşı, İşi, Nereli?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2020 büyük bir heyecanla beklenirken yarışmacılarla ilgili tanıtım da yayınlandı. Survivor 2020 gönüllüler tanıtımı bir hayli dikkat çekti. Özellikle fragmanda söylediği iddalı laflarla Cemal Can Canseven en merak edilen simalardan birisi oldu. Cemal Can Canseven, survivor 2020’de gönüllüler takımında yarışacak. Peki Survivor 2020 Cemal Can Canseven kimdir, nereli, işi, yaşı ve diğer detaylar sizler için yazımızda.

2020’ye damga vuracak Survivor yeni sezon 16 şubatta ekranlarda olacak. Survivor 2020 yarışmacıları da belli oldu. Cemal Can Canseven de gönüllüler takımında yerini aldı. Tanıtım fragmanında “Herkes çok iddialı konuşuyor. İddialı olmaya gerek yok. İcraat önemli.” diyen Cemal Can Canseven kimdir, gerçekten dediği gibi iddalı mı?

Survivor 2020 Cemal Can Canseven kim?

Cemal Can Canseven 25 mayıs 1995 İzmir doğumludur. Anne Rizeli, babası selanik göçmenidir. İstanbul’a üniversite okumak için gelmiştir. Asıl amacı model olmakmış ancak İstanbul’a ailesini kandırarak Yedi Tepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümüne kaydını yapmış. İstanbul’a geldiğinde 120 kilo civarında tombik birisiymiş.

Bunun için yapması gereken şeyler varmış ve sürekli ertelemiş. Sonunda kendisine gelmiş ve 2 sene bir plan yapmış. Üniversitede kalmış, geçememiş ve fenomen Danla Bilinç ile tanışmış. 7 yıldır İstanbul’da üniversite okuyormuş. Sürekli uzatmış ve şuanda 2. sınıfta gözüküyormuş. İstanbul’da pekçok kişi ile tanışmış. Arkadaşlarının yönlendirmesi ile DJ’liğe merak salmış. Bir kursa yazılmış.

Okulu dondurmuş ve 6 ay djlik kursuna gitmiş. Bu süreçte ailesi tam destek olmuş. 6 aylık kurstan sona setfikayı almış. İzmir’de bir gece klübünde dj lik yapmış ve dinleyenler görenler olmuş ve sonrasında bir çok yerden teklif gelmiş. Cemal Can Canseven, ikizler burcundadır. 24 yaşında olan Canseven’in boyu 186 cm ve 82 kg ağırlığındadır. Fenerbahçeli olan Cemal Can, sarı rengi çok seviyormuş. Şimdi ise spora merak salmış ve haftada 4 gün spor yapıyormuş.

Cemal Can Canseven youtube kanalında yaptığı söyleşide sakalı sevmediğini söylemiş. Sakalı pis bulduğunu o yüzden uzatmadığının altını çizmiş. Ancak bir gün uzatabileceğini, yada zorunda kalacağını belirtmiş. Heralde Survivor bu zorunluluktan birisi oldu. Cemal Can’ın fanları artık kendisini sakallı görmeye alışsalar iyi olur. Ne diyelim iddialı olan ve icraata bakmak isteyen Cemal Can’a başarılar dileriz. Umarız başarılı bir yarışma çıkartabilir.

tıkla>>> Survivor 2020 Yarışmacıları, Ünlüler-Gönüllüler Tam Liste

 

 

Etiketler: survivor 2020 cemal can kimdir Survivor 2020 cemal kim survivor cemal can kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL