Survivor 2020 Ersin’den Saklanan Acı Gerçek Ne? Ersin’in Köpeği Mess Öldü mü?

Survivor 2020 Ersin’den Saklanan Acı Gerçek Ne? Ersin’in Köpeği Mess Öldü mü?

Yazar: Emre Survivor

Tv8 ekranlarının haftanın yedi günü yayın hayatına devam eden fenomen olmuş yarışması Survivor renkli yarışmacılarıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Her izleyicinin mutlaka sevdiği desteklediği bir yada iki isim var. Survivor 2020 Ersin’den Saklanan Acı Gerçek Ne? Ersin’in Köpeği Mess Hayatını Neden Kaybetti?

Ersin Korkut’da renkli kişiliği, şakaları ve sempatik tavırlarıyla izleyicinin severek takip ettiği, sms göndererek desteklediği ve birkaç haftadır, sms sıralamalarında üst sıralara taşıdığı isimlerden biri.

Ersin Korkut’un Köpeği Mess Neden Öldü?

Ersin’in 12 yaşında Pekines cinsi çok ta sevdiği bir de köpeği var, adı Mess. Ersin her fırsatta köpeğini ne kadar çok sevdiğini ve özlediğini söylüyor. Survivor’a gelirken Mess’e iyi bakın diye köpeğini yakınlarına emanet eden Ersin, iletisim oyunlarında Mess’i göremeyince üzülüyordu. Parkurlarda Mess için diyerek daha bir hızlı yarışan Ersin, galibiyetlerini ise Mess için diyerek, köpeği Mess’e armağan ediyordu.

Ersin’in köpeğini bu kadar sevdiğini gören Acun Ilıcalı Mess’i adaya getireceğini söylemişti. Fakat,Ersin’in köpeği Mess hayatını kaybetti. Herkes Ersin’in köpeği Mess’in öldüğünü biliyor, birtek Ersin köpeğinin ölümünden habersiz. Acun Ilıcalı Ersin’e bu acı haberi veremedi, köpeği Mess’in öldüğünü tüm ekip şimdilik Ersin’den saklıyor.

tıkla>>> Survivor 2020 Finali Nerde Yapılacak? Dominik mi, Türkiye’de mi?

Bakalım Ersin bu acı haberi ne zaman alacak? Ne kadar süre daha bu haber Ersin’den saklanacak. Acun Ilıcalı ve ekibi Ersin’e bu haberi vermek için en doğru zamanı bekliyor.

tıkla>>> Survivor 2020 Birleşme Sonrası Takımlar Nasıl Olacak, Takım Kaptanları Kim?

Etiketler: ersin korkut'un köpeği öldü mü ersin'in köpeği neden öldü survvior 2020 ersin'den saklanan ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL