Survivor 2020 Finali Nerde Yapılacak? Dominik mi, Türkiye’de mi?

Survivor 2020 Finali Nerde Yapılacak? Dominik mi, Türkiye’de mi?

Yazar: Emre Survivor

Tv8 ekranlarında yayınlanan Korona virüs salgınıyla “evde kal” uyarısına uyan vatandaşı da izleyici kitlesine ekleyip, her geçen gün reytinglerini artıran yarışma Survivor ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Survivor 2020 Finali Nerde Yapılacak? Dominik mi, Türkiye’de mi?

Artık haftanın altı günü yayın hayatına devam eden, zorlu ada şartları renkli yarışmacıları ve zorlu parkur oyunları ile adından söz ettiren Survivor hız kesmeden ekran macerasını sürdürüyor.

Çok yakında önümüzdeki hafta yarışmacılar birleşmeye gidecek. Yarışmacıyı ve izleyiciyi sürprizlerle dolu muhteşem bir Birleşme Partisi bekliyor. Birleşme Partisinden sonra ekip galibiyetinden çok bireysel galibiyetlere dönülür ve artık yarışmada yolun yarılandığı anlamına gelir birleşme.

Survivor 2020 Finali Nerde Yapılacak?

tıkla>>> Survivor 2020 Ersin’den Saklanan Acı Gerçek Ne? Ersin’in Köpeği Mess Öldü mü?

Yarışmacılar ve izleyiciler Birleşme Partisi heyecanı içindeyken, izleyici bir taraftansa Survivor 2020 finali ne zaman? Survivor finali nerde yapılacak? Dominik mi? Türkiye mi? diye merak etmeye başladı. Daha önceki yıllarla Survivor finalleri Kıbrıs ve Bodrum’da yapılmıştı. Fakat Korona Virüs sebebiyle ulaşımlar kısıtlı uçak iniş kalkışları birçok ülkeye ise durduruldu. Bu sebeple finalin ne zaman ve nerede olacağı tam bir merak konusu.

Adanan elenen yarışmacıların bile Dominik’te onlar için hazırlanan evlerde misafir edildiği bu süreçte, Acun Ilıcalı’ya instagramdan yaptığı canlı yayında, Final ne zaman? Türkiye’de mi olacak, sorusu izleyici tarafından soruldu. Acun Ilıcalı ise “inanın ki şuan bende bilmiyorum, duruma göre bakacağız”diye cevap verdi. Acun Ilıcalı’nın cevabından da anlaşılacağı üzere, şuan için finalin ne zaman ve nerde yapılacağı belli değil.

tıkla>>> Survivor 2020 Birleşme Sonrası Takımlar Nasıl Olacak, Takım Kaptanları Kim?

Etiketler: survivor 2020 final nerede Survivor 2020 Finali Nerde Yapılacak?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL