Survivor 2020 Nisa ile Sercan Aşk mı Yaşıyor? Sercan’ın sırrı ne?

Survivor 2020 Nisa ile Sercan Aşk mı Yaşıyor? Sercan’ın sırrı ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Nisa ile Sercan aşk mı yaşıyor? Sercan’ın sırrı ne? Survivor da Bir Aşk mı doğuyor? Tv8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma proğramlarından Survivor heycanlı parkur oyunları ve zorlu ada yaşantısıyla izleyiciyi ekranda tutmayı başarıyor.

Survivor’un yayınlanan son bölümünde güçlü ve dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Parviz elenerek adaya veda etmişti. İzleyici şaşırtan bu olayın hemen ardından birde aşk haberi adaya damga vurdu. Sercan’ın sırrı ne?

Bilindiği üzere geçen haftalarda Sercan ile Barış kavga etmiş, Sercan Barış’ı sırrını karşı takıma söylemekle suçlamıştı. Peki bu sır neydi? Sercan’ın Nisaya olan ilgisimiydi? Yine açık arttırma oyununda birseyler yemek için Sercan ile Nisa aynı anda el kaldırıyor,
fakat Sercan Nisan’ın el kaldırdığını farkedince elini geri indiriyor. Takımından elini kaldıran başka bir arkadaşına da “elini indir Nisa yesin”diyor.

Acun Ilıcalı’nın neden elini indirdin sende yemek icin el kaldırmıştın demesi üzerine ise Sercan “Nisa yesin, ona kıyamıyorum ben” diye cevap veriyor. Tüm bu yaşananlar üzerine izleyici Sercan ile Nisa arasında birşey olup olmadığını araştırmaya başladı. Adada Sercan ile Nisa aşkımı doğacak? Önümüzdeki bölümlerde bu aşk ile ilgili herşey daha açık şekilde ortaya çıkacaktır. Bakalım neler adada neler olacak? Sercan Nisa aşkı haberi adada nasıl yankılanacak.

Survivor Nisa Bölük Başı Kimdir? Nisa, 2 Temmuz 1998 Prag doğumlu yüzme, kayak, tenis ve voleybol gibi spor dallarıyla da ilgilenmiş bir sporcudur. Bir dönem yüzme hocalığı da yapmıştır. Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl oynamıştır. Daha sonra voleybol oynamaya başlayan Nisa,
2018’de Çek Cumhuriyet’inde U20 katagorisinde ikincilik elde etmistir.

2018 de Mimarlık okumaya başlayan Nisa, voleybolu bırakmıştır. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam etmektedir. Survivor 2020 Nisa ile Sercan Aşk mı Yaşıyor? Sercan’ın sırrı ne? Konumuzla ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: Survivor nisa sercan asik mi Survivor nisa sercan sevgili mi Survivor nisa sevgilisi var mı Survivor sercan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL