Survivor 2020 Sercan Diskalifiye mi Oldu? Sercan Survivor’dan Çıktı mı?

Survivor 2020 Sercan Diskalifiye mi Oldu? Sercan Survivor’dan Çıktı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Sercan Diskalifiye mi oldu? Sercan Survivor’dan Ayrılacak mı? 19 Nisan Survivor’da Neler Yaşandı? Sercan Sakatlanarak Yarışmaya Veda mı etti? Survivor 2020 Sercan Diskalifiye mi oldu? Sercan Survivor’dan Çıktı mı?

Tv8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor en çok izlenenlerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Birleşme partisinin geride bırakılmasının ardından, sürpriz değişiklikler daha büyük yemek ödülleri ve eleme sistemi değişikliğiyle Survivor’da ikinci bir döneme girildi. Artık dokunulmazlık oyunu akşamına hemen konseye gidilecek.

İki defa oynanacak olan dokunulmazlık oyununda eğer kaybederlerse hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımından gitmesi için ayrı ayrı adaylar çıkabilecek. Adaya ise her iki takımdan da eleme adayı olan ve en az oyu alan kişi veda edecek. Survivor 2020 Sercan Diskalifiye mi oldu? Sercan Survivor’dan Çıktı mı?

Böyle olunca yarışmacılar takımlarından birini yollamamak için iki dokunulmazlık oyununu da kazanmak için ter dökecekler. Sercan sakatlandı mı? Sercan oyundan diskalifiye mi oldu? Yine Survivor’da hem ödül hem de dokunulmazlık için zorlu bir parkur oyunu vardı.

Renkli ve fenomen yarışmacılar izleyiciyi ekrana kitlemiş kazanmak için savaşırken acı bir ses duyuldu. Evet, Sercan Yıldırım çok kötü bir şekilde düşerek bacağından sakatlandı.

Sercan’ın acı içinde bağırmasının ardından bütün yarışmacılar ve Survivor doktoru hepsi biranda parkura koştu. Sakatlığı sebebiyle oyundan diskalifiye olan Sercan’ın sakatlığının ne boyutta olduğu, yarışmaya devam edip edemeyeceği ise henüz belli değil. Survivor 2020 Sercan Diskalifiye mi oldu? Sercan Survivor’dan Çıktı mı?

tıkla>>> Survivor Nisa Sercan Aşkında Son Durum Ne? Büyük Aşk Başlamadan Bitti mi?

Detaylı kontrol ve muayenelerinin ardından Sercan’ın son durumu belli olacaktır. Bakalım Sercan’ın geçirdiği bu sakatlık Survivor hayallerine veda etmesine mi sebep olacak? Yoksa kısa sürede toparlayıp yarışma içinde kalabilecek mi? Gelişmeleri sizler için takip etmeye devam ediyor olacağız.

Etiketler: Sercan yarosmadan ayril di mi Survivor sercan diskalifiye mi olacak Survivor sercan sakatlandi mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL