Survivor 2020 Takımlar Birleşiyor Mu? Adalar Ne zaman Birleşecek?

Survivor 2020 Takımlar Birleşiyor Mu? Adalar Ne zaman Birleşecek?

Yazar: Emre Survivor

Survivor’da artık üç aylık bir süre geride bırakılmış durumda. Büyük finale doğru hızla gidilen yarışmada takımlardaki kişi sayıları da elenen yarışmacılarla birlikte gittikçe azalıyor. Survivor 2020 Takımlar Birleşiyor Mu? Adalar Ne zaman Birleşecek?

Geçtiğimiz hafta eleme dokunulmazlık oyununun ikinci ayağını kaybeden Ünlülerden olmuştu. Bu hafta yarışmaya Gönüllüler takımına oranla bir erkek eksik devam eden Ünlüler takımı bu haftada Ersin Korkut’un sakatlığına bağlı beklenmedik vedası ile bir erkek daha eksildi.

Survivor 2020’de mücadelesine 3 erkek 2 kız devam ediyor Ünlüler takımı. Buna karşın Gönüllüler takımı ise 5 erkek 2 kız yarışmacı ile parkura çıkıyor. Ersin’in beklenmedik ayrılığı ile Survivor’da takımlar arası güç dengesi bozulmuş durumda. Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre Ersin’in Survivor’dan sakatlığı dolayısıyla bu hafta ayrılmasından sonra bu hafta olmadığı gibi önümüzdeki haftada Survivor’da bir eleme konseyi olmayacak.

Yarışmacılar yine dokunulmazlık oyunu oynayacaklar fakat önümüzdeki hafta elenme olmayacak. Ayrıca bu hafta yarışmacılara gelen smsler ise saklanacak ve önümüzdeki haftalarda yarışmacıların aldığı smslere eklenecek. Survivor’da elenmesiz geçen bir haftanın sonunda ise adaların birleşmesine gidilecek. Survivor’da takımlar ne zaman birleşecek?

Elenme olmadan iki hafta geçiren takımlar Ünlülerden Ersin’in veda haftasından sonra bir hafta daha takım olarak yarışacaklar. 19 Mayıs Salı akşamı Survivor’da gerçekleşecek elenmesiz bir ada konseyinin ardından takımlar aynı kampta birleşecek. Takımların birleşmesine 10 kadar bir süre kala bakalım Survivor’da hangi yarışmacılar çeyrek finali garantileyecek.

tıkla>>> Ersin Korkut Survivor’dan Neden Ayrıldı? Diskalifiye mi Oldu?

Etiketler: survivor 2020 takımlar ne zaman birleşecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL