Survivor 2020 Yarışmacıları, Ünlüler-Gönüllüler Tam Liste

Türkiye’nin en çok izlenen yarışması Survivor 2020 için geri sayım başladı. Geçtiğimiz günlerde Ece erken ve Bircan bali’nin programına katılan Acun Ilıcalı Survivor 2020 ile ilgili açıklamalar yaptı. Survivor 2020 heyecanla beklenirken yarışmacıları da bir o kadar ilgiyle takip ediliyor. Survivor 2020 yarışmacıları kimler ünlüler ve gönüllüler tam liste kadro yazımızın devamında…

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Bircan Bali ve Ece erken’in programına katıldı. söylemezsem olmaz isimli programa konuk olan Acun Ilıcalı fenomen yarışması Survivor ile ilgili bazı ayrıntılara da yer verdi. Survivor 2020‘ye sayılı günler kala Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalar ile heyecan daha da arttı.

Acun Ilıcalı programda Survivor’da %90 Uğur Pektaş’ın olacağını açıkladı. Daha önce de Ersin korkut’un Survivor yarışmasında olacağı açıklanmıştı. Şu an için iki ünlü oyuncu açıklanmış oldu. Gönüllerden çekimlerinde yarışmada yer alacağım Efor testinden sonra ortaya çıkacak. Şu an için yaklaşık 30-40 kişilik bir yarışmacı aday listesi bulunmakta. Kasım ayı içerisinde yapılacak olan mülakatla aday adayları belli olacak. Aralık ayında ise efor testi ile tüm yarışmacılar belli olup fragman çekimleri başlayacak.

Survivor 2020 Ünlüler Kadrosu

Survivor 2020 Ersin Korkut

Ersin Korkut 1977 yılında Hakkari’de dünyaya gelmiştir. Annesi ev hanımı olan Ersin Korkut un babası köy hizmetlerinden emekli olmuştur. 12 yıllık kariyeri BKM tiyatrolarında başlamıştır. BKM daha çok sahne arkasındaki işler ile başlayan Ersin Korkut bir oyunda bir rol kapmış ve o anda hayatı değişmiştir. Özellikle çok güzel hareketler bunlar isimli programda tanımış ve kısa sürede büyük kitlelerin ilgisini çekmiştir.

Survivor 2020 Uğur Pektaş

Uğur Pektaş 1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kanal d’de yayınlanan Survivor yarışması ile bir olmuş ve sonrasında oyunculuğa başlamıştır. Arka sokaklar dizisindeki performansı ile göz dolduran Uğur Pektaş bu dizide tanıştığı Gamze Özçelik ile 2008 yılında evlenmiştir. evlilikleri 2011 yılında sona ermiştir

Survivor 2020 Gönüllüler Kadrosu