Survivor 2020 Yarışmacısı Korona Virüse Mi Yakalandı?

Survivor 2020 Yarışmacısı Korona Virüse Mi Yakalandı?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2020 Yarışmacısı Korona Virüse Mi Yakalandı? Korono Virüse Yakalanan Survivor 2020 Yarışmacısı Makbule Karabudak Kimdir? Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor korona virüsü sürecinde izlenme oranlarını arttırırken seyircisini neredeyse ikiye katladı.

Hal böyle olunca yakından takip edilen Survivor’da yarışan yarışmacılar hakkında izleyici her şeyi merak ediyor. Malesef bu sefer Survivor’dan üzücü haber geldi. Survivor 2020’de bu sezon Gönüllüler takımında yarışan Makbule Karabudak korona virüse yakalandı.

Kendisi bir sağlık çalışanı olan Makbule Karabudak yarışmadan elendikten sonra korona virüs sürecinde çalışma hayatına dönmüştü. Rahatsızlanan Makbule Karabudak’a korona virüs testi yapıldı ve test pozitif çıktı.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Makbule Karabudak, kendisinin sağlık çalışanı olduğunu Survivor’dan elendikten sonra corono virüs salgınının boy göstermesinden sonra sahada çalışmaya devam ettiğini ve korona virüse yakalandığını paylaştı.

Peki Survivor 2020 yarışmacısı Makbule Karabudak kimdir? Kaç yaşında?  Makbule Karabudak Temmuz 1992’de İstanbul’da doğmuştur. İlkokul sürecini Kırıkkale’de geçiren Makbule Karabudak o dönemlerde uzun atlama ve kısa mesafe koşuları yapmıştır.

Anadolu Lisesini kazanmış ve Sayısal Bölümü başarı ile bitirmiştir. Ayrıca lise hayatı boyunca 4 sene Basketbol oynamıştır. Makbule Karabudak Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Ebelik Lisans Bölümünü kazanmış ve bölümü yüksek puanlarla tamamlamıştır. Makbule Karabudak ebe olması yolundaki en büyük etkenin annesi olduğunu söylemiştir.

Makbule Karabudağın annesi 4 kardeşini kendi başına doğurmak zorunda kalmış bundan çok etkilenen Makbule Karabudak kariyerine ebelik bölümünde adım atmıştır. Sporu hayatından hiç eksik etmeyen Makbule Karabudak üniversitede Hentbol takımında oynamıştır. Üniversitede okurken palyaçoluk, figüranlık ve komilik yapmıştır. Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul’da göreve başlamıştır. Ebeliğin yanında plates eğitmenliği de yapmaktadır.

Etiketler: hangi survivor yarışmacısı koronaya yakalandı makbule karaduman koronaya mı yakalandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL