Survivor 2021 Ne Zaman Başlıyor? Yarışmacılar Kimler?

Survivor 2021 Ne Zaman Başlıyor? Yarışmacılar Kimler?

Yazar: Emre Survivor

Survivor her sene en çok izlenen yarışmalardan biri. Her yıl TV8 ekranlarında yayımlanan yarışma başladığı günden beri neredeyse tüm dizileri geride bırakıp reyting birincisi oluyor. Yayınlandığı kış boyunca sürekli Survivor yarışması konuşuluyor. Bu sene pandemi nedeniyle alınan önlemler dolayısıyla Survivor yarışmasının olup olmayacağı şimdiden sorulmaya başlandı. Yarışmanın sevenleri Survivor 2021 ne zaman başlıyor? Yarışmacılar kimler? Sorusunu şimdiden sormaya başladı.

Survivor yarışmasında tüm yarışmacılar Dominik’te bir adada toplanıyor. Adada zorlu şartlarda bu yarışmacılar hayatta kalmaya çalışıyorlar. Ada da çeşitli oyunlar oluyor ve yarışmacılar bu oyunlar karşısında belirli ödüller kazanıyorlar. Bu ödüller yiyecek, içecek veya eğlence olabiliyor. Ödül oyunlarının sonunda yarışmacılar bazen dokunulmazlık gibi önemli ödüllere de sahip olabiliyorlar. Peki Survivor 2021 ne zaman başlıyor? Yarışmacılar kimler?

Survivor 2021 Oyuncuları

Survivor 2021 yarışmasının 16 ya da 23 ocak tarihlerine başlaması öngörülüyor. Şu an için net bir tarih yok ancak ünlü yarışmanın mutlaka ocak ayında ekranlara verileceğine kesin gözle bakılıyor. Yarışmanın çekimlerine başlanıp başlanmadığı konusunda ise henüz net bir bilgi bulunmuyor. 2021 Survivor oyuncuları konusu ise henüz tam olarak netleşmemiş konulardan biri. Yarışmacılar için Acun Ilıcalı ve Acun Medya çalışanları şu ana dek herhangi bir açıklamada bulunmadı. Ancak Survivor 2021 oyuncularının daha önce ki sezonlarda Survivor yarışmasında yarışmış ancak sakatlık nedeniyle yarışmadan ayrılmış kişilerin yarışacağına dair söylentiler var. Ancak söylenildiği üzere bunlar bir söylenti. Henüz kesinliğine dair bir bilgi paylaşılmış değil.

Daha önce Survivor yarışmasında yarışmış ve 2 kez şampiyonluk kazanmış olan Turabi Çamkıran’ın Survivor 2021 kadrosuna dahil olabileceğine dair söylentiler de bulunmakta. Neler olacağını önümüzde ki günlerde izleyip göreceğiz.

Etiketler: survivor survivor 2021 survivor 2021 ne zaman başlıyor survivor 2021 yarışmacıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL