Survivor 26 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Survivor 26 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Dokunulmazlık sonrası en çok merak edilen konulardan bir tanesi de ilk ödül oyununu kimin kazanacağı oldu. Peki Survivor 2018 26 Mart ödül oyunu kim kazandı? Ödül ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 26 Mart Pazartesi Ödül Oyunu Kim Kazandı? Ödül Ne?

Tv 8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Dokunulmazlık Oyunu sonrası en çok merak edilen konulardan olan ilk ödül oyununun kimin kazanacağı oldu. Survivor’da son dokunulmazlık oyununda oyuncular Sumo oyunu oynadı. Oyun mücadele içinde geçerken yarışmacıların birbirine teması yüksek oldu. Sema ile Nagihan arasında oynanan oyunda ise Sema’nın üstünlüğü görülürken bu oyunun favori isimlerinden olan Adem’in mücadelesi nefesleri kesti.

Survivor 2018’de Dokunulmazlık Oyunu’nda Merve Aydın bir ara havuza düşerek boğulma tehlikesi geçirirken bu duruma Gönüllüler’den Batuhan numara yaptığı gerekçesi ile All Star’a laf attı. Bu duruma ise daha önce arasını düzelttiği Turabi tepki gösterdi. Turabi’yi ise Berna ve takım arkadaşları engellerken, Batuhan Turabi’ye sen de şov yapıyorsun dedi. Batuhan’ın bu sözleri All Star’ın moralini bozarken Merve Batuhan’a sen mi düştün benimle dedi ve tepki gösterdi. Batuhan bu sıralar sivrilmeye başladı ve bu durum All Star’ın hoşuna gitmiyor.

[saritext]Survivor 2018 Berna Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Batuhan’ın olmadık yerde söylediği sözler başına çok iş açacak gibi duruyor. Bakalım bu durum Batuhan’a nasıl zarar verecek? Diğer yandan Batuhan’ın bu sözlerinin ardından Gönüllüler’de ise Hakan sakatlık yaşadı. Hakan’ın alın kısmında bir kanama meydana gelirken doktorlar müdahalede bulundu. Batuhan Hakan için ise bir söz söylemedi. Batuhan’ın bu sözleri Survivor Panorama yorumcuları tarafından da eleştirildi ve numara bile yapsa bu şekilde söz söylememesi gerekirdi dendi. Bir kere bu görüşe ben katılmıyorum. Eğer bir yarışmacı numara yapıyorsa ve bunun kanıtı kesin olarak varsa diğer yarışmacıların söz hakkı var.

Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanan takım 10-7 All Star oldu. Haftanın en iyi performansı Birsen olurken, Bireysel Dokunulmazlığı ise Cumali kazandı. Elenme adayları Anıl, Ramazan ve Yağmur oldu. 26 Mart Ödül Oyunu ise henüz belli olmadı. Ancak ben bu oyunda Gönüllüler’in galip gelebileceğini düşünüyorum. Sizin bu oyunda favoriniz kim? Batuhan’ın son zamanlardaki çıkışları hakkında ne düşünüyorsunuz?

26 Mart Ödül Oyunu’nda Gönüllüler Takımı 10-6 Gönüllüler kazandı. All Star çok çabalasa da Gönüllüler kazandı. Benimde içime bu şekilde doğmuştu.

[saritext]Survivor 2018 26 Mart Kim Elendi? Ramazan mı Anıl mı Yağmur mu? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 33. Bölüm Tanıtımı

Etiketler: 26 mart ödül oyunu kim kazandı survivor 2018 survivor 2018 26 mart kim kazandı survivor 2018 bugünki ödül oyunu kim aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL