Survivor 26 Nisan Pazar Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 26 Nisan Pazar Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 26 Nisan pazar Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Hangi Takımdan Kim Elenecek? Tv8 ekranlarının reytingleri zorlayan yarışması Survivor heyecan dolu parkur oyunları ve renkli yarışmacılarıyla hemen hemen her gün ekranlara geliyor.

Birçok dizinin korona virüsünden dolayı yayına ara vermesinden dolayı, Dominik’te çekilen Survivor’un yeni bölümleri ile her gün ekranlara gelmesi evde kalan izleyiciyi kendine bağlıyor. Peki dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?

Dokunulmazlık hangi takımın oldu?

Dokunulmazlık oyunları bilindiği üzere artık ödülle de taçlanıyor. Bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım Gedik Piliçten tavuk barbeküde yiyecekti. Yarışma kıyasıya devam etti Gönüllüler dokunulmazlılık yarışını 7-0 a kadar getirdi.

Bu skorun ardından Ünlülerden bir atak geldi ve oyun 7-1 oldu. Ve bir ara Ünlüler takımı 8-5 lere kadar getirdi sayıyı. Dokunulmazlık oyununu 10 a 8 Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı ada konseyindeki oylamada elenmesi için kimin ismini yazacak? Dokunulmazlık oyununun ünlülerce kaybedilmesi ile Yunus Emre suçluluk psikolojisine girdi.

Oyunu alamadığı için sinirlenip elini yere vuran Yunus Emre’nin eline dikiş atılması takım arkadaşlarını hem üzdü hem de kızdırdı. Ünlüler takımı Yunus Emre’nin kendine zarar vermesini takım için olumsuz bir davranış olarak gördü. Çünkü, Yunus Emre’nin eli kırılabilirdi yada daha büyük bir sakatlık yaşayabilirdi ve bu oyunlara çıkamaması, takım arkadaşlarına destek olamaması demekti.

Yunus Emre ile Ünlüler takımı arasında oluşan bu tatsızlık izleyiciye oylamada Yunus Emre ismi çıkabileceğini düşündürdü. Bütün bu gelişmeler ışığında dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı gitmesi için bir isim belirlemek adına oylamaya gitti. Ünlüler takımından ada konseyinde gitmesi için 3 oyla çıkan ilk isim Yunus Emre oldu. Bakalım ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak ve Yunus Emre isminin yanına başka hangi isimler çıkacak?

Etiketler: Survivor 26 Nisan Sali Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL