Survivor 27 Haziran Canlı Yayın Var Mı Yok Mu? Neden Yok?

Survivor 27 Haziran Canlı Yayın Var Mı Yok Mu? Neden Yok?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018’de yarı final için geri sayım başladı. Fakat şuan için 27 haziran Survivor canlı yayın var mı yok mu sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Çünkü yaşanan talihsiz olay şuan Acun medya ekibini yasa boğmuş durumda. Survivor 2018 27 haziran canlı yayın var mı yok mu? Neden yok?

Acun Ilıcalı’nın çalışanı Alper Baycın’un Dominic’te gaspçılar tarafından öldürülmesiyle herkes büyük bir üzüntü yaşadı. Acun Ilıcalı; Alper Baycın’ın uğradığı hain saldırı sonucunda hayatını kaybetmesi üzerine bu acı haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Haber kısa sürede tüm kamuoyuna duyuruldu. Canlı yayın iptal edilmişti fakat son anda karar değişikliği yaşandı. Ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde canlı yayın yapılacak. Ve Alper Baycın’ın vefat ettiği açıklandıktan sonra yayın kesilecek. Haberimizin devamında Alper Baycın’ın kim olduğu ve neden öldürüldüğü yer alıyor.

 


Survivor Çalışanı Alper Baycın Kim? Neden Öldürüldü?


Survivor 2018 27 haziran canlı yayın bu üzücü haberden dolayı yayınlanmayacak. Survivor 2018 27 haziran canlı yayın neden yok neden yayınlanmıyor sorusu konudan haberdar olmayan seyirci kitlesi tarafından büyük merak konusu oldu.

Survivor çeyrek finali bu akşam ekrana gelmeyecek. Survivor 2018 27 haziran çeyrek finali öncesinde yarışmacılar Dünya Kupası karşılaşmalarını  izleme şansını yakalamak için son kez ödül oyununa çıktılar. Ödüle giden isimler Nagihan, Damla ve Anıl oldu.

12 yıldır yayın hayatına devam eden Survivor’da ilk kez böyle talihsiz bir olay yaşandı. Genç çalışan Alper Baycın’a Allah’tan Rahmet yakınlarına ise baş sağlığı diliyoruz.

Etiketler: 27 haziran çarşamba survivor canlı yayın var mı yok mu survivor 27 haziran neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL