Survivor 27 Nisan Nisa Survivor’dan Ayrılıyor mu? Acun Ilıcalı Nisa’ya Neden Rest Çekti?

Survivor 27 Nisan Nisa Survivor’dan Ayrılıyor mu? Acun Ilıcalı Nisa’ya Neden Rest Çekti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 27 Nisan Nisa Survivor’dan Ayrılıyor mu? Acun Ilıcalı Nisa’ya Neden Rest Çekti? Tv8 ekranlarında yayınlanan macera dolu yarışma programı deyince şüphesizki hepimizin aklına Survivor geliyor. Survivor 2020 ‘de kalmayı başaran yarışmacılar Survivor’da üçüncü aylarını doldurmak üzereler.

Gittikçe büyüyerek güzelleşen ödülleri ve çeyrek final heyecanını yaşamak isteyen yarışmacılar adeta adada kalabilmek için her şeylerini ortaya koyuyor. Bir taraftan çeyrek finale kalabilmek için büyük savaş veren takımlar ve yarışmacılar, bir tarafta ise duygusal anlamda çöküntü içine giren parkurlardan düşen, kopan yarışmacılar. Hepsi ayrı ayrı izleyiciyi ekrana kilitlerken son yaşananlar, Survivor 27 Nisan Nisa Survivor’dan Ayrılıyor mu? Acun Ilıcalı Nisa’ya Neden Rest Çekti? Sorularını gündeme getirdi.

Acun’dan Nisa’ya kimseyi burada zorla tutmuyoruz çıkışı. Son haftalarda Gönüllüler takımından Nisa Survivor’da çok zorlanıyordu. Gün geçmiyor ki Nisa hakkında bir olay çıkmasın. İlk başlarda adı aşk dedikodularına karışan Nisa şimdilerde ise sürekli ağlıyor ve adadan gitmek istediğini dile getiriyor. Ailesi ile mesajlaşmasında da babasına Survivor’dan gitmek istediğini dile getiren Nisa ” kendi hayatımı istiyorum, artık yapamıyorum gelmek istiyorum ” yazmıştı.

Oyunlara isteksiz çıkan ve kaybettiği oyunlardan sonra moral olarak daha da düşen Nisa takım arkadaşlarının ve Survivor ekibinin de sabrını artık iyice zorluyor. Acun Ilıcalı Nisa gitmek istiyorsan seni eleriz serzenişi. Takım arkadaşlarının enerjisini düşürmeye başlayan, sürekli mutsuz isteksiz bir halde yarışlara çıkan Nisa’nın davranışları Acun Ilıcalı’yı da çileden çıkardı.

Acun Ilıcalı’nın sabrı taştı ve Nisa’ya “kimseyi burada zorla tutmuyoruz, gitmek istiyorsan gidersin, eleriz seni” diye sert çıktı. Acun Ilıcalı’nın bu sözlerinden sonra gözyaşlarına boğulan Nisa bakalım ne yönde karar verecek? Nisa kendi isteği ile yarışmadan çıkacak mı? Sosyal medyadan gelen tepkilerden sonra acun acil bir sosyal medya paylaşımı gerçekleştirdi. Ilıcalı yayıunladığı mesajda ” “Nisa’yı destekleyen seyircilerimiz tanıtımla ilgili yorum yapmadan önce yayını seyrederlerse görüşleri değişecektir bence, olay tahmininizin üzerinde bir olay.” dedi.

Acun’un son dakika paylaşımından sonra ortalık iyice karıştı. Nisa’yı nasıl bir geilşme bekliyor olacak? Yoksa son zamanlardaki tutarsız davranışları diskalifiye olmasına mı sebep olacak? Önümüzdeki günlerde Nisa ile ilgili gelişmeler Survivor’da ekranlara gelecektir. Peki sizler Nisa’nın son zamanlardaki davranışları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: Survivor nisa cikacak mi Survivor nisa diskalifiye mi oldu Survivor nisa neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL