Survivor 29 Haziran Yarı Finalde Merve Neden Yok? Merve Kıbrıs’a Neden Gitmedi?

Survivor 29 Haziran Yarı Finalde Merve Neden Yok? Merve Kıbrıs’a Neden Gitmedi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018 29 haziran cuma akşamı çeyrek final heyecanı için geri sayım başladı. Survivor 2018’in bütün yarışmacıları Kıbrıs’a davet edildi fakat Merve’nin olmaması dikkat çekti. Merve neden yok?

Parkurlarda olağanüstü hızıyla tanınan ve sevilen Merve’nin Kıbrıs’ta olmaması herkes tarafından merak edildi. Survivor 2018 29 haziran Merve’nin Kıbrıs’ta yer almamasının nedeni annesinin rahatsızlığı ve düğünü.  Merve annesinin sağlık durumu nedeniyle Kıbrıs’a gidemedi.

Survivor 2018’in başarılı yarışmacılarından Merve çeyrek finale ramak kala elenmişti. Yarışmanın en güçlü kadın yarışmacılarından biri olan Merve çeyrek final ve yarı ve final anlarında Kuzey Kıbrıs’ta olamayacak.

Merve’nin Kıbrıs’ta olmayışı hayranları tarafından merak edildi. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan ve sporcu kimliğiyle ön plana çıkan yarışmacılardan biri olan Merve Kıbrıs’ta olmayı tercih etmedi.

Merve Adem’e destek veriyor. Ve kendi taraftarlarından Adem için oy ve destek istedi. Merve Aydın kişisel sosyal medya hesabından neden Kıbrıs’ta yer olamayacağını açıkladıktan sonra Adem için oy istedi.

Etiketler: merve kıbrısta neden yok survivor merce kıbrısta neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL