Survivor 29 Nisan Kim Elendi? Hangi Yarışmacı Adaya Veda Etti

Survivor 29 Nisan Kim Elendi? Hangi Yarışmacı Adaya Veda Etti

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2020 29 Nisan Çarşamba Ada Konseyinde Neler Yaşandı? Adaya Hangi Yarışmacı Veda Etti? Tv8 ekranlarının fenomen yarışmacıları ile izleyiciye heycanlı saatler yaşatan yarışma programı Survivor yeni bölümleriyle her akşam ekranlara gelmeye devam ediyor. Survivor 2020’de yine heycanlı bir hafta yaşandı.

Bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerden ada konseyindeki oylamada Yunus Emre’nin ismi çıktı. Dokunulmazlık oyununun ikinci ayağında herseylerini ortaya koyan takımları izledik. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı kaybetti. Ada konseyine giden Gönüllüler takımından elenmesi için Gizem ismi çıktı. Böylelikle bu hafta ilk eleme adayları Yunus Emre ile Gizem olurken, sms birincilerinin vereceği isimler ise merak konusu oldu.

Ödül oyununa çıkan takımlardan bu hafta ödül oyununu kazanıp muhteşem villada bir gece geçiren ve kuzu çevirme yiyen takım ise Gönüllüler oldu. Haftanın iletisim oyunu icin parkura çıkan takımlardan ise iletisim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler watsapta arkadaş grubu ile mesajlaştı. Survivor 29 Nisan Kim Elendi? Hangi Yarışmacı Adaya Veda Etti?

Survivor 2020’de kim elendi? Adaya Veda Eden İsim Kim Oldu? Salı akşamı Survivor’da ada konseyine giden takımlardan bir yarışmacının Survivor’a ve hayallerine veda edeceği bir gece yaşandı. Survivor Ünlüler takımında bu hafta ençok oyu alan sms birincileri Aycan ve Mert oldu. Gönüllüler takımından ise ençok oy alan sms birincileri Cemal Can ve Barış oldu. Daha önceki konseyde elenmesi için Gizem ve Yunus Emre’nin ismi çıkmıştı. Salı akşamki konseyde ise sms birincileri tarafından Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan ismi verildi.

Konseyde elenmesi için çıkan 6 kişiden Yunus Emre, Gizem, Sercan, Ersin, Yasin ve Ardahan isimlerinden halktan gelen sms oylamasında bu hafta enaz oyu alarak Survivor’a veda eden isim Gönüllüler takımından Gizem oldu. Gizem’in Survivor’a vedası ile ilgili sizler ne düşünüyorsunuz?
Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: Survivor 29 Nisan Kim elendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL