Survivor Adem Ve Nagihan Neden Kavga Etti? Nagihan Neden Sinirlendi?

Survivor 2018 28 mayıs gerçekleşen sembol oyununda Adem ve Nagihan arasında beklenmeyen bir kavga yaşandı. Sembol oyununun kazanan erkek yarışmacısı Turabi oldu. Ve Turabi’nin Nagihan’a her şeye rağmen kazandım demesi üzerine takım arkadaşları adeta çıldırdı. Ve Adem’le Turabi arasındaki kavga Nagihan’a sıçradı. Adem ve Nagihan neden kavga etti? Nagihan neden bu kadar sinirlendi?

Yarışma anında yine tansiyon yükseldi. Adem Turabi’nin sözlerine alındı ve üzerine yürüdü. İkili arasındaki tartışma kavga boyutuna gelirken araya Acun medya ekibinden isimler girdi ve ikiliyi ayırdı. Tam bu sırada Adem, Turabi’ye “o zaman neden Nagihan’la oynaşıyorsun” deyince Nagihan öfkeden deliye döndü. Ve Adem’den düzgün konuşmasını istedi.

Turabi ile aralarındaki samimiyet uzun süredir gözlerden kaçmayan Nagihan bu samimiyetin yanlış anlaşılmasına çok üzüldü. Turabi’nin haksız çıkışı ve söylediği sözler herkes tarafından yadırgandı. Bir kadınla bu kadar ezici ve aşağılayıcı konuşmaya kimsenin hakkı yok. Umarız Adem Nagihan’dan özür diler. Ve Acun Ilıcalı bu konuda Adem’i uyarır.

Oyun sonrasında sembolün sahibi olan Turabi, Nagihan’ı bu duruma düşürdüğü için ondan özür diledi. Fakat Adem hiç bir şekilde geri adım atmadı. Ve dilemesi gereken özrü dilemedi. Nagihan her şeyden önce bir anne.

Diğer taraftan Adem gibi sporla büyümüş ve spor ahlakıyla yetişmiş birinin Turabi ve Nagihan’la olan atışması gerçekten izleyici gözündeki değerini düşürdü. Adem’in kısa süre içinde kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor. Sizler Nagihan ve Adem tartışmasında kimi haklı buluyorsunuz?