Survivor Aycan Diskalifiye Mi Olacak? Aycan Dışarıya Bilgi mi Sızdırıyor?

Survivor Aycan Diskalifiye Mi Olacak? Aycan Dışarıya Bilgi mi Sızdırıyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor2020 Aycan Diskalifiye Mi Olacak? Aycan Yanaç Dışarıya Survivor İle İlgili Bilgimi Sızdırıyor?

Tv8 ekranlarının ses getiren yarışmalarından Survivor fenomen yarışmacıları ile de ençok konuşulan programlardan biri. İki haftadır Survivor 2020’de Ünlüler takımından Aycan’ın şifreli mesajlaşması konuşuluyor. Survivor yarışmacılarından Aycan Yanaç iletisim ödülünde arkadaşı ile şifreli konuşmuştu.

Bu konuşmanın ardından morali iyice bozulan Aycan’ın üzgün hali Acun Ilıcalı’nın dikkatinden kaçmamıştı. Acun Ilıcalı “senin şifreli konuşmalarını çözeceğim ve niçin üzgün olduğunu ortaya çıkaracağım”demişti. Acun Ilıcalı’nın Aycan’ın arkadaşı ile yazışmalarını incelemesi sonucu AYÖ şifresi ortaya çıkmıştı.

Bu gelişmeler ışığında Aycan’ın dışarda bir sevdiği olduğu ve sevgilisi tarafından ihanete uğradığının haberini aldığı düşünülmüştü. Ayrıca Aycan Yanaç’ın şifreli konuşmasının Fenerbahçede forma giyen Okan Turp ile ilgili olduğuda idda edilmişti.

Aycan’ın Okan Turp’a hisler beslediği ve nişanlandığının haberini alınca üzüldüğü haberleri de çıkmıştı. Aycan hakkında daha bu şifreli mesajlaşma haberlerinin yankısı devam ederken, Aycan hakkında öyle yeni bir idea daha ortaya atıldı ki gündeme bomba gibi düştü.

Aycan Yanaç dışarıya bilgimi sızdırıyor? Aycan diskalifiye olabilir mi? Aycan Yanaç’ın hangi takımın kazanıp hangi takımın kaybettiğini dışarıya belli etmek içinde bir şifresinin olduğu ideası ortaya atıldı.

Aycan Yanaç’ın konseylerde kazanırlarsa saçlarını açtığı kaybederlerse saçlarını topladığı bu şekilde dışarıya bilgi sızdırdığı öne sürüldü. Böylece fragmanları izleyen Aycan’ın yakınlarının hangi takımın kazanıp hangi takımın kaybettiğini önceden bildiği Aycan’ın yarışma sırrını deşifre ettiği konuşuluyor.

Bu ayrıntı yarışmayı yakından takip edenlerin dikkatinden de kaçmadı. Survivor Panaroma sunucusu Hakan Hatipoğlu bu konuyla ilgili tiwiter hesabından paylaşım yapmış daha sonra ise bu paylaşımını silmişti. Resmi olarak konuyla ilgili bir açıklama gelmedi

Etiketler: aycan diskalifiye mi olacak aycan survivordan çıkıyor mu


Yorum yaz