Survivor Aycan’ın Sırrı Ne? Neden Sifreli Konuştu?

Survivor Aycan’ın Sırrı Ne? Neden Sifreli Konuştu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Aycan’ı Üzen Büyük Sır Ne? İletişim Oyunundan Sonra Aycan’ın Arkadaşlarıyla Şifreli Konuştuğu Konu Ne? Tv8’in sevilen yarışma programı Survivor hararetli tartışmalara ve gizemli olaylara da sahne oluyor.

Yarışmacılar üç aya yakındır adadalar. Zaman ilerledikçe Survivor’da kalma istekleri artarken, duygusal duygu durumlarında da gel gitler yaşayabiliyor yarışmacılar.

Aycan’dan arkadaşlarıyla whatsapta şifreli konuşma çıkmazı. Bu hafta dokunulmazlık oyununun ilk ayağını kaybeden Ünlüler oldu ve eleme için ada konseyine gittiler. Ada konseyinde oylama öncesi yarışmacılar ile tek tek konuşan Acun Ilıcalı yarışmacılarında fikrini alarak genel bir hafta yarışmacı değerlendirmesi yaptı.

Ünlüler takımından bir haftadır morali ve performansı yerinde olmayan kişi Aycan’a da söz hakkı verildi. Aycan’ın bir süredir yaşadığı duygu durum bozukluğunu fark eden Acun Ilıcalı “bu kadar yıldır Survivor sunuyorum, üzgün olan yarışmacıyı hemen anlarım. Aycan moralini bozan bir şey mi var” diye sordu. Aycan ise “kötü bir haber aldım ve üzüldüm, bu performansıma yansıdı ama toparlamaya çalışıyorum” dedi.

Bunun üzerine Acun “bu kötü haberi bizden habersiz alamayacağına göre kesin iletisim oyununu kazandığınızda arkadaşlarınızla mesajlaşırken aldın ve ben tüm mesajlaşmanı inceleyeceğim bunu ortaya çıkaracağım” diye konuştu.

Aycan’dan gelen cevap ise manidardı” ben şifreli konuştum o konuyu, çözemezsiniz.” Ve Acun Ilıcalı bütün mesajları inceledi Aycan’ı üzen şifreli konuştuğu o konuyu çözdü. Mesajlarda üç harf var ve konu bu üç harf’in üzerinde dönüyor. Aycan’ın bütün üzüntüsünün sebebi bu üç harf. Bu üç harf hangi isme ait Aycan’ı üzen konu ne? Bunların hepsini Acun Ilıcalı önümüzdeki bölümde açıklıyor. Aycan’ın sırrı yeni bölümde açığa çıkıyor.

Etiketler: aycan şifreli ne konuştu aycan'ın sırrı ne? Aycanin sirri ne survivor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL