Survivor Çalışanı Alper Baycın Kim? Neden Öldürüldü?

Survivor Çalışanı Alper Baycın Kim? Neden Öldürüldü?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018’de bu akşam yarı finalistin kim olduğu canlı yayınla açıklanacak. Survivor 2018’in çekimleri bu yıl da Dominic’te gerçekleşti. Ve son 2 gün kala Dominic’te Acun medya ekibinde çalışan Alper Baycın ne yazık ki hain bir saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Survivor çalışanı Acun medya ekibinden Alper Baycın kim ve neden öldürüldü sorusu herkes tarafından merak ediliyor.

Survivor 2018 27 haziran çarşamba akşamı herkesin heyecanla beklediği 3. yarı finalist açıklanacaktı. Fakat Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından üzücü haberi verdi. Acun Ilıcalı akşam saatlerinde İnstagram hesabından “Değerli çalışma arkadaşımız genç kardeşim Alper Baycın’ı hain bir saldırı sonucunda kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine baş sağlığı diliyorum. Mekanın Cennet Olsun Alper Kardeşim” sözleriyle paylaştı.

Acun Medya Çalışanı Alper Baycın kim? Acun Ilıcalı’nın ekibinde yer alan Alper Baycın kameraman olarak görev yapıyordu. Henüz 24 yaşında genç bir isimdi. Dominic’te gaspçıların saldırısı sonucunda bıçaklanarak hayatını kaybetti. İzleyenler Alper Baycın kim?

Acun Medya ekibinden 24 yaşında hayatın daha çok başında olan Alper Baycın’ın vefatı herkesi yasa boğdu. Yaşanan bu üzücü olay sonucunda Survivor 2018 27 haziran canlı yayın iptal edildi.

Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri devam eden ve TV8’de yayınlanan Survivor 2018 ekibinde görevli Alper Baycın, bugün Las Terrenas kasabasında işten ayrıldıktan  sonra sokak ortasında 2 gaspçının saldırısına uğradı. Alper Baycın, çantasını gasp etmeye çalışan iki saldırgana direnince aralarında arbede yaşandı. Yaşanan boğuşma sırasında saldırganlardan biri Baycın’ı kalbinden bıçakladı. Baycın, aldığı bıçak darbeleri ile olay yerinde yaşamını yitirirdi. Olay sonrasında kaçan saldırganlar ise polis tarafından çok geçmeden yakalandı. Nişanlı olduğu bilinen Baycın’ın yaşadığı saldırı sonucunda hayatını kaybetmesi herkesi oldukça üzdü.

Yıllardır aynı programı yapan ve ilk kez böyle talihsiz bir olay yaşayan Acun Ilıcalı ise yaşadığı üzüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı.

27 Haziran yayınlanması beklenen çeyrek final canlı yayını ise iptal edildi. Acun Ilıcalı ödül oyunu sonrasında kısa bir açıklama yaptı. Yaşadıkları elim kazanın üzüntüsünü yaşadıkları ve canlı yayının bu yüzden iptal olduğunu seyirciye aktardı. Acun Ilıcalı’nın tüm hal ve hareketlerinden olaya çok üzüldükleri belli oluyordu. Ve olay üzerine en çok araştırılan konu Alper Baycı kim, kaç yaşında gibi benzer konular oldu.

 

Etiketler: acun medya çalışanı alper baycın neden öldürüldü alper baycın kim dominicte öldürülen alper baycın kim survivor alper baycın neden öldü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL