Survivor Cumali Ünlülere Geçecek mi? Cumali Neden Ünlülere Geçti?

Survivor Cumali Ünlülere Geçecek mi? Cumali Neden Ünlülere Geçti?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada ilginç anlar yaşanıyor. 9 Nisan Pazartesi eleme gecesinden Cumali’nin elenmemesinin ve Funda gibi güçlü bir yarışmacının elenmesinin ardından Nagihan Karadere’den takımı adına ilginç bir istek geldi ve Cumali’nin Ünlüler Takımı’na geçmesini istedi. Peki Cumali Ünlüler takımına geçecek mi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor Cumali Ünlülere Geçecek mi? Cumali Neden Ünlülere Geçti?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada ilginç istekler gelmeye başladı. Bu istek ise Gönüllüler Takımı’ndan geldi. Nagihan Karadere eleme sonrası Acun Ilıcalı ile bir konuyu görüşmek istediğini dile getirdi. Acun Ilıcalı elenen aday olan Funda’nın ismini söyledikten sonra Nagihan Funda gibi becerikli bir yarışmacının da aralarından ayrılmasından sonra iyice güçsüzleştiklerini ve oyunlarda son noktayı koyamamlarının nedeninin Cumali olduğunu söylediler.

Nagihan Karadere Cumali’nin Ünlüler Takımı’na geçmesini istedi. Hakan dışında tüm takım arkadaşlarının da buna dahil olduğunu söyledi. Nagihan Karadere artık takatlerinin kalmadığını, aç olduklarını ve ne yapacaklarını bilemediklerini söyledi. Bu durum takımlarda şok etkisi oluştururken, Ümit Karan ise gelen misafirin başımızın üstünde yeri var diyerek Nagihan’ın teklifine olumlu baktı. Burada sorular peşi peşine gelmeye başladı. Cumali’nin Ünlüler’e geçmesi Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından onaylanacak mı? İkinci soru ise Ünlüler’den Gönüllüler’e geçen olacak mı?

[saritext]Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak? Tıklayınız![/saritext]

Benim düşünceme göre Cumali ile Gönüllüler arasında Hakan dışındaki bağ kopmuştur. Dolayısıyla ben Acun Ilıcalı ve ekibinin buna sıcak bakacağını veya farklı teklifler sunabileceğini düşünüyorum. Asıl soru Cumali geçerse Ünlüler’den bu takıma kimin geçeceğidir. Burada Gönüllüler’in bir talebi olduğu için herhangi bir yarışmacı karşıya geçemeyebilir. Ancak geçerse de Yiğit’in geçme ihtimali yüksektir.

Ünlüler’den Gönüllüler’e 3 ismin geçmesinin ardından Gönüllüler Takımı 6 oyundur kazanamıyorlar. Gelen yarışmacıların etkisi büyük olmakla birlikte sonuca etki edemiyorlar. Bunun nedeni ise Gönüllüler’in çok kötü olması değil Ünlüler’in iyi olmasından kaynaklanıyor. Ümit Karan’ın tek başına Cumali gelirse başımızın üstünde yeri var sözünü onaylamıyorum. Zira takım arkadaşlarına böyle bir teklifi kabul edip etmediklerini sormadı. Diğer yandan Cumali’yi bu şekilde kabul ederler ve Cumali oyun kaybettirirse Ümit Karan’ın bu sözünden pişman olacağını düşünüyorum. Siz Cumali’nin karşı takıma geçeceğini düşünüyor musunuz? Gönüllüler’in bu isteğini nasıl değerlendiriyorsunuz? 

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

Acun Ilıcalı Instagram hesabından konu ile ilgili görüşünü belirterek Voleybol oyununda Cumali’nin olmadığı ve buna rağmen oyun kaybettiklerini söyledi. Bu açıklamalardan sonra Cumali Gönüllüler’de kalacağa benziyor. Ancak şöyle bir sorun var ki Cumali Gönüllüler’de istenmeyen adam ilan edildiği için her konseyde adı çıkacak ve elenmedikçe adada sorunlar büyüyecek ve Gönüllüler oyun kaybetmeye devam edeceklerdir.

(Son Dakika) Cumali’nin Ünlüler’e geçmesi yönündeki istek Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından reddedildi.

Survivor 2018 43. Bölüm Cumali’nin Karşıya Gönderilme Videosu

Etiketler: cumali ünlülere geçecek mi survivor 2018 survivor 2018 cumali neden ünlülere geçti survivor 2018 cumali yerine ünlülerden biri gelecek mi survivor 2018 gönüllülerden ünlülere kim geçti survivor cumali karşı takıma geçecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL