Survivor Doktor Metin Kuş Sema’ya Neden Kızdı?

Survivor Doktor Metin Kuş Sema’ya Neden Kızdı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Survivor 2018’de bir ilk daha yaşandı. Yıllardır sakinliğiyle tanıdığımız Metin Kuş biler çileden çıktı. Metin Kuş Sema’ya neden kızdı? 

20 mayıs pazar akşamı Survvior 2018’de dokunulmazlık oyunu için takımlar oyun alnında yerlerini aldı. her iki takımın da kazanmaktan başka çaresi olmadığı için varını yoğunu ortaya koydu. Çekişmeli ve nefes kesen bir yarış başladı. İki takımın yarışmacıları da tüm güçleriyle parkuru tamamlamak için çalıştı.

Yarışmanın en güçlü ve hırslı isimlerinden biri olan Sema’nın uzun zamandır bileğinde bir sakatlık var. Hatta geçtiğimiz günlerde kolu doktor müdahalesiyle sargıyı alındı ve bir süre oyunlarda yer alamadı. Fakat Sema kendini iyi hissettiğini söyleyerek kolundaki sargısını aldı ve oyunlarda tekrar yer almaya başladı.

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Sema elinin verdiği rahatsızlıktan ötürü hareketlerinde kısıtlamalar yaşadı. İstediği performansı sergileyemeyen Sema çok sinirlendi ve kolunu banka defalarca vurarak artık kırılacaksan kırıl sözlerini sarf etti. Sema’nın bu çıkışı herkesi çok şaşırttı. Sema’nın elini kontrol etmek için Metin Kuş hemen müdahale etti.

Kontrolün ardından Metin Kuş Sema’ya şimdi seni filme götürecekler seni bakacağız tekrar ve alçıya alacağız dedi. Ve ardından pişman mısın diye  sordu. Metin Kuş’un bu sorusuna Sema’dan beklenmeyen bir yanıt geldi. Ve pişman olmadığını ima eden bir harekette bulundu. Metin Kuş çok öfkelendi ve bir şey söylemiyorum diyerek Sema’yı orada bırakıp ayrıldı.

Sema, yaptığı davranışın yanlış olduğunu kabul etmeyerek Metin Kuş’u dahi sinirlendirdi. Siz Sema’nın bu davranışı hakkında ne düşüyorsunuz? 

Etiketler: metin kuş neden sinirlendi metin kuş semaya neden kızdı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL