Survivor Ecem Nerede? Ecem’e Ne Oldu? Ne Zaman Dönecek?

Survivor Ecem Nerede? Ecem’e Ne Oldu? Ne Zaman Dönecek?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada şok bir sakatlık yaşandı. Bu sakatlık saha içerisinde pek fark edilmedi ancak Ecem Karaağaç’ı sahada göremeyen izleyiciler Ecem’e ne olduğunu ve ne zaman yarışlara döneceğini merak etti. Peki Ecem nerede ve ne zaman dönecek? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor Ecem Nerede? Ecem’e Ne Oldu? Ne Zaman Dönecek?

Ecem Karaağaç, Göz6 yarışmasından tanıdığımız Ecem Karaağaç Göz6’ya Survivor’a katılabilmek ve birinci olabilmek için katılmıştı. Ancak çok uğraşmasına rağmen yarışmanın finalinde elenmiş ve Survivor hayallerini 1 yıl ertelemek zorunda kalmıştı. Survivor 2018’e katılmak Ecem’e nasip olmuş ve Dominik’in yolunu tutmuştu. Ecem Karaağaç Gönüllüler Takımı’nda yer alacaktı. Ancak burada da işler değişti. Göz6’dan yakın arkadaşı Ramazan’ında etkisi ile All Star’a gönderilecek olan 1 kişi olarak Ecem yer aldı ve artık All Star’da mücadele edecekti.

 

Ecem Karaağaç All Star’a geçmişti ancak burada da işler çok yolunda gitmedi. İlk hafta sonrası Ecem’i yarışmalarda görmemeye başladık. Herkes Ecem’e ne olduğunu merak ediyor ve Acun Ilıcalı’dan bir açıklama bekliyordu. Nihayet o açıklama geldi ve Ecem Karaağaç belinden rahatsızlanmış ve bir müddet doktor müşahadesi altında kalacak. Ecem Karaağaç’ın ne zaman yarışmalara döneceğine doktorlar karar verecek.

[saritext]Survivor Merve İle Nihat Neden Kavga Etti? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de Ecem’in yokluğunda All Star Takımı çok iyi günler geçirmedi. Aslında bunun nedeni Ecem değildi. Ancak All Star üst üste yenilgiler aldı. Sonrasında biraz toparlasa da artık Gönüllüler Takımı güçlenmiş ve eskisi gibi oyunlarda arayı açamıyorlar. Bu durum Ecem’in gelmesi ile değişir mi bilemiyorum. Ancak Ecem’in yokluğu Gönüllüler Takımı’na yaramış bulunuyor. Her ne kadar yeterli performans göstermese de All Star’ın bir kişi eksik olması oyunlarda Gönüllüleri şevke getiriyor ve oyunlara daha da asılmalarına neden oluyor.

Ecem Survivor 2018’e fiziksel rahatsızlık sonrası veda etti!

Sizce Ecem’in yokluğu All Star Takımı’nı etkiliyor mu? Ecem dönerse All Star Takımı daha da güçlenir mi? Ecem’in performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerini bizimle paylaşabiliriz. 

[mavitext]Survivor 2018 1 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Ecem Röportaj Videosu

Etiketler: survivor 2018 ecem nerede survivor 2018 eceme ne oldu survivor ecem ne zaman dönecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL